Artykuły do tagu: wakacje

Wakacyjne zajęcia w sulejowskim MOK na półmetku
Dzieci, które w czasie wakacji wybrały Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie, na pewno nie mogą narzekać na nudę. Organizatorzy przygotowali, jak co roku, szereg atrakcji - zabaw, warsztatów, wycieczek.
Pierwszy wakacyjny tydzień z MOKiem za nami
Plastycznie, teatralnie, tanecznie i wokalnie, właśnie tak można podsumować pierwszy wakacyjny tydzień z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, zarówno artystycznych, jak i sportowych.
Za nami pierwszy rodzinny festyn plenerowy
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, piotrkowskim muzeum oraz Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w każdy wakacyjny czwartek, organizuje spotkania dla całych rodzin. Imprezy odbywają się w ramach "Kampanii Społecznej Na Rzecz Rodziny".
Planując urlop, pamiętajmy o zwierzętach
Wakacje już się rozpoczęły. Powoli zaczynamy planować urlop. Pojawia się więc coroczny problem dla właścicieli zwierząt, co z nimi zrobić w czasie wakacji? Brak wcześniejszego rozwiązania problemu, niestety bardzo często skutkuje porzucaniem czworonogów.
Wyjeżdżasz do Kołobrzegu i zastanawiasz się, jak spędzisz czas wolny? Zerknij do naszego poradnika
Jeśli planujesz wakacje nad polskim morzem i nie możesz zdecydować się, w której z pobliskich miejscowości przenocować, wybierz Kołobrzeg. Tutejsze rozrywki, bliskość morza oraz szanse na wypoczynek na pewno przypadną ci do gustu. Zapoznaj się też z naszym krótkim przewodnikiem i sprawdź, które atrakcje ci się spodobają.
Zostań wakacyjnym ratownikiem życia!
Nie dla wszystkich wakacje to czas beztroskiej zabawy i wypoczynku. Chorzy w szpitalach całego województwa czekają na Wasz bezcenny dar, jakim jest krew. Jeśli możecie pomóc, zróbcie to!
Rok szkolny oficjalnie zakończony
Po 10 miesiącach nauki uczniowie mogą już odetchnąć z ulgą, w piątek (22.06) rozpoczęli wakacje. Podczas oficjalnego zakończenia roku szkolnego nauczyciele rozdali najlepszym nagrody, dziękując im za ciężką pracę.
Już prawie wakacje! MOK zaprasza na warsztaty
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od 2 lipca (od poniedziałku do piątku) dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK i do świetlic
artystycznych.
Wakacje za granicą? Sprawdź nasze propozycje!
Polskie morze i góry, choć piękne, z czasem zaczynają się nudzić nawet najbardziej zapalonym miłośnikom kraju. Od czasu do czasu domatorzy podglądają więc znajomych, którzy odważyli się na zagraniczną podróż, kąpali się w ciepłym morzu oraz widzieli rafy koralowe na jego dnie. Przeliczywszy oszczędności, zaczynają się zastanawiać, które miejsce wybrać. Oto najlepsze lokalizacje na wakacyjny odpoczynek i relaks w promieniach ciepłego słońca.
Chcesz przeżyć wakacje swojego życia? Wybierz się ... do Gruzji!
Gdy myślisz sobie o wakacjach życia, masz przed oczami Włochy, Hiszpanię lub Grecję? Odpuść sobie, do nich zawsze zdążysz pojechać. Dziś chcemy Cię przekonać do odwiedzenia Gruzji – kraju, który zaskakuje swoją pyszną kuchnią i gościnnością mieszkańców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat