Artykuły do tagu: wakacja

Zauważyłeś gniazdo owadów – wezwij straż pożarną
69 razy musiała interweniować piotrkowska straż pożarna w związku z gniazdami pszczół, os i szerszeni. Jedna trzecia tych zdarzeń dotyczyła samego Piotrkowa Trybunalskiego.
Sulejów: Sami zarobią na wakacje
Sześćdziesiąt prac plastycznych, obrazów malowanych na szkle, dzieł z plasteliny czy tych malarskich zostanie wystawionych na aukcji internetowej przez jeden z popularnych banków. Dzieła zostaną wykonane przez dzieci z sulejowskiego Domu Dziecka. W ten sposób wychowankowie chcą zarobić na wakacyjny wypoczynek.
Rozpoczęły się wakacje, wielu z nas wyjedzie na urlop do odległych zakątków kraju, bądź za granicę. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku powinniśmy pamiętać o ubezpieczeniu zdrowotnym, aby móc skorzystać z pomocy lekarskiej w przychodni, która ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Powinniśmy jednak posiadać odpowiednie dokumenty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat