Artykuły do tagu: wózki

7 pytań o...wózki widłowe wysokiego składowania
W dzisiejszym tekście przyjrzymy się nieco bliżej urządzeniom, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie magazynów - czyli wózkom widłowym wysokiego składowania. Odpowiemy na 7 pytań, które najczęściej pojawiają się w kontekście tych urządzeń - ich budowy, zastosowania czy ceny. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury!
Niepełnosprawni bezpłatnie wypożyczą sprzęt w Piotrkowie
Od wtorku (16.02) otwarta jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych, którą Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim uruchomił przy ul. Zamkowej 5. Miejsce będzie dostępne dla mieszkańców, na co dzień zmagających się z inwalidztwem różnego stopnia i rodzaju.
Do mediateki można wchodzić z wózkami dziecięcymi?
"Wózki dziecięce prosimy zostawiać przy szatni" - tabliczka z takim napisem pojawiła się jakiś czas temu w piotrkowskiej mediatece. Wywołało to wiele kontrowersji wśród mieszkańców, którzy nie wyobrażają sobie, by do placówki nie dało się wejść z wózkiem. Tablica ta to jednak... nie do końca zakaz.
Elektryczne wózki paletowe dedykowane dla branży retail
Elektryczne wózki paletowe to kategoria, która zyskuje coraz większe znaczenie w łańcuchu dostaw, w różnych branżach, na całym świecie. Jest to przede wszystkim praktyczny sprzęt pozwalający zaoszczędzić cenny czas, a co za tym idzie wydatki na wynagrodzenie. Pracownicy sklepu mogą skoncentrować się na innych zadaniach, w tym na obsłudze klienta. Dodatkowo, rynek kandydata, wymusza na pracodawcach poszukiwanie rozwiązań, które przekładają się bezpośrednio na komfort pracy. Celem jest ograniczenie rotacji pracowników i zachowanie ciągłości procesów. Z odpowiedzią przychodzi amerykański producent wózków magazynowych, firma Crown z serią WT 3000.
Najczęściej zadawane pytania o psychotesty na wózki widłowe
Pytania o psychotesty na wózki widłowe padają bardzo często. Budzą one wiele pytań, wątpliwości i niejasności. Czy każdy operator wózka widłowego musi przejść badania psychotechniczne? Nie istnieje taki obowiązek prawny, jednak ze względu na specyficzne warunki pracy, pracownik powinien wykonać badania psychologiczne, podobnie jak badania profilaktyczne.
Zasady bezpiecznej obsługi wózków podnośnikowych
Wózek podnośnikowy, zwany też widłowym, jest urządzeniem, które umożliwia transport i składowanie produktów w magazynach. Jeśli jest nieprawidłowo obsługiwany, może być przyczyną poważnych wypadków.
Aż 9 wózków rehabilitacyjnych podarowali podopiecznym Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży "Harc" członkowie piotrkowskiej grupy motocyklowej Quo Vadis . Te wspaniałe świąteczne prezenty wręczono podczas gali zorganizowanej niedawno z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat