Artykuły do tagu: wódka

Alkohol powinien być droższy?
O tym, że alkohol powinien kosztować zdecydowanie więcej przekonani są specjaliści od uzależnień, którzy biją w tej sprawie na alarm. Polska jest jednym z nielicznych krajów, w których z roku na rok rośnie spożycie alkoholu, rośnie też liczba pijanych kierowców. Porównując ceny trunków sprzed 15 lat oraz nasze zarobki, obecnie alkohol jest dwa razy tańszy niż kiedyś.
Zabrał z półki butelkę wódki. Kradzież rozbójnicza w supermarkecie w Piotrkowie
Ukradł butelkę wódki, uderzył pracownika ochrony i uciekł ze skradzionym towarem. 30-latek usłyszał już zarzuty. Okazało się, że działał w warunkach recydywy.
Służba Celna ostrzega przed zatrutym alkoholem
Rośnie liczba ofiar zatrucia podrobionym alkoholem na Ukrainie. Już teraz mówi się o ponad czterdziestu osobach, które zmarły z powodu spożywania alkoholu z niewiadomych źródeł. Media donoszą także o przypadkach oślepienia. W związku z tym polska Służba Celna rozpoczęła akcję informacyjną, której celem jest przestrzeganie mieszkańców przed spożywaniem śmiercionośnego alkoholu.
Zabronią nocnej sprzedaży alkoholu?
Posłowie pracują nad zmianą w ustawie o wychowaniu w trzeźwości. Może ona prowadzić do ograniczenia punktów sprzedaży alkoholu. A nawet zakazu sprzedaży nocą.
21 – letniego piotrkowianina oraz 38 – letniego mieszkańca województwa łódzkiego, podejrzewanych o kradzież alkoholu z jednego z magazynów znajdujących się na obrzeżach Piotrkowa zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Woli Krzysztoporskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat