Artykuły do tagu: włosy

Oddaj włosy – pomóż pacjentkom
Kolejna edycja akcji "Tniesz bo Wiesz" odbędzie się 11 i 12 października w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciele Fundacji NU-MED, Salonu Urody Perfekt, ZSP nr 4 i KKS Ruch Piotrków Trybunalski zachęcają do odwiedzenia fryzjera, aby nieodpłatnie ściąć włosy i w ten sposób pomóc w sfinansowaniu zakupu peruk i protez piersi dla pacjentek leczonych onkologicznie.
Witaminy i minerały na zdrowe włosy
Przez upływający czas lub podczas procesów mechanicznych i chorobowych włosy mogą stawać się słabsze i zaczynają wypadać w nadmiernych ilościach. Działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, również nie jest dla nich łaskawe. Jeżeli chcemy wzmocnić włosy, to konieczne jest uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów.
05.04.2019 07:22
Możesz pomóc? Zrób to
Można pomóc. Bez bólu, bez większego wysiłku, bez kosztów. Niebawem rusza kolejna odsłona akcji „Tniesz, bo wiesz".
5 znanych łysych - czy łysina to wyrok?
Wielu mężczyznom ciężko jest się pogodzić z faktem utraty włosów. Dla części z nich łysienie oznacza nawet stopniową utratę męskości. Próbują oni sobie poradzić z tym faktem na wiele możliwych sposobów, które jednak nie zawsze są skuteczne. 
Jeśli stosowane przez łysiejącego mężczyznę metody na powstrzymanie wypadania włosów nie przynoszą spodziewanych rezultatów, może on zacząć myśleć, że utrata mogą oznaczać u niego utratę atrakcyjności, zainteresowania płci pięknej, a nawet problemy na drodze zawodowej. Nie zawsze musi jednak być tak źle. Na świecie żyje wielu mężczyzn, którzy odnieśli sukces pomimo swojej łysiny.
Możesz się ostrzyc, możesz pomóc
„Tniesz, bo wiesz” – pod takim hasłem w Zespole Ponadgimnazjalnym nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się w piątek akcja, której celem jest pozyskanie włosów na peruki dla pacjentek onkologicznych. Chętnych do strzyżenia nie brakuje.
Piotrkowianki ścinają włosy w słusznej sprawie
W Piotrkowie trwa akcja "Daj włos", która ma na celu zebranie naturalnych włosów na peruki dla pacjentek chorych na nowotwory. Kobiety chcące zmienić swój wygląd, mogą przy okazji zrobić coś dla innych. Akcja zorganizowana została w mieście nie po raz pierwszy i z roku na rok cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. We wtorek do jednego z piotrkowskich salonów zgłosiło się prawie 30 osób.
Ścięli włosy, pomogą chorym
41 pukli włosów zostało zebranych w ramach wspólnych działań dwóch salonów fryzjerskich oraz ośrodka NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej.
Daj włos po raz siódmy
Już po raz siódmy w Piotrkowie Trybunalski zorganizowana zostanie akcja „Daj włos!”. Każdy, kto marzy o krótkiej fryzurze, może przy okazji zrobić coś dobrego.
5. edycja akcji „Daj włos” – wesprzyjcie chorych na raka
Po raz piąty w Piotrkowie będą zbierane włosy na peruki dla osób chorych na raka. Jak pomóc? Wystarczy 24 stycznia odwiedzić salon fryzjerski Perfekt w godzinach 9 – 15.
Powracamy do znanej już w Piotrkowie akcji charytatywnej dla osób po chemioterapii „Daj włos”. Poprzednie odsłony organizowane przez Agnieszkę Hamalę-Wujek cieszył się ogromnym zainteresowanie. Ci, którzy chcą oddać swoje włosy na peruki mogą zrobić to już we wtorek 4 października w godzinach 12 - 18.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat