Artykuły do tagu: władze

Piotrkowskie obchody 102. rocznicy odzyskania niepodległości
Przedstawiciele władz miasta wczesnym porankiem złożyli tradycyjne wieńce pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza, aby uczcić 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Później w tym samym miejscu złożył starosta piotrkowski. Wieczorem będzie można podziwiać specjalne iluminacje na niektórych budynkach publicznych.
Łódzki Dom Kultury na Gali w Sulejowie
Władze samorządowe Sulejowa złożyły oficjalne podziękowania na ręce dyrektora Łódzkiego Domu Kultury za ubiegłoroczne zaangażowanie i wysiłek włożony w rozwój życia kulturalnego na terenie gminy.
Ile zarabiają włodarze Piotrkowa?
Strefa FM sprawdziła oświadczenia majątkowe prezydenta miasta, jego zastępców, skarbnika i sekretarza.
Władze miasta odstraszają inwestorów?
- Piotrkowskie władze miasta odstraszają potencjalnych inwestorów. W innych miastach rządzący robią o wiele więcej, aby przyciągnąć różne firmy. W Piotrkowie takiej wizji brakuje - twierdzi Adam Banaszczyk, prezes firmy Emerson Polska, jednego z największych piotrkowskich pracodawców.
Piotrków: SLD wybrał nowe (stare) władze
Z udziałem 50 delegatów wybranych przez koła miejskie oraz organizacje powiatowe, w Piotrkowie odbył się Zjazd Miejsko-Powiatowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Delegaci obradowali w sobotę w Domu Nauczyciela.
Władze podziękowały za akcję w Babach
W Piotrkowie przed siedzibą Państwowej Straży Pożarnej władze państwowe, wojewódzkie i samorządowe dziękowały służbom ratowniczym za udział w akcji w Babach pod Piotrkowem, gdzie w sierpniu wykoleił się pociąg.
Prof. dr hab. Czesław Grzelak został nowym prorektorem ds. Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Piotrkowie Trybunalskim.
Tomaszów zmienia swoje oblicze. Władze miasta pozazdrościły innym miastom i wdrażają warty 2 mln złotych System Informacji Miejskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat