Artykuły do tagu: uzaleznienia

"Zachowaj Trzeźwy Umysł" to ogólnopolska kampania profilaktyczna, w którą włączył się także Piotrków. Jej celem jest informowanie dzieci i młodzieży o zagrożeniach wynikających z uzależnień oraz promowanie zdrowego trybu życia i kreatywnych sposobów spędzania czasu. Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji odbyło się w piotrkowskim MOK-u.
Konkurs plastyczny
Rusza konkurs plastyczny "Wakacje wolne od uzależnień", organizowany przez stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk", wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, piotrkowskim magistratem, Komendą Miejską Policji i Miejskim Ośrodkiem Kultury.
 Akademia Profilaktyki w Bełchatowie
W środę, 1 czerwca, w Bełchatowie odbył się happening profilaktyczny „Zryw Wolnych Serc". Społeczna Akademia Nauk wraz z bełchatowską społecznością programu „Profilaktyka a Ty” w ten sposób zainaugurowały działalność Akademii Profilaktyki. W happeningu wzięli udział studenci i kadra bełchatowskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk oraz uczniowie szkół średnich i gimnazjów z powiatu bełchatowskiego oraz profilaktycy bełchatowskich służb mundurowych.
Moje życie – mój wybór. Ilona Felicjańska w wolborskim Gimnazjum
„STOP uzależnieniom”- pod takim hasłem odbył się w Publicznym Gimnazjum w Wolborzu Dzień Profilaktyki. Gościem specjalnym imprezy była Ilona Felicjańska - modelka, właścicielka agencji reklamowej oraz założycielka fundacji „Niezapominajka”.
Zryw wolnych serc w amfiteatrze miejskim
W sobotę 14 czerwca młodzi ludzie zintegrowani w działaniach promujących modę na życie wolne od uzależnień włączą się w obchody „Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki 2014” zainicjowanego przez społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”.
Palacz już na murze – grafficiarska akcja studentów
Grupa studentów pedagogiki resocjalizacyjnej UJK w Piotrkowie w dosyć nietypowy sposób zdobyła zaliczenie z przedmiotu profilaktyka uzależnień.
Grupa studentów pedagogiki resocjalizacyjnej UJK w dosyć nietypowy sposób postanowiła zdobyć zaliczenie z przedmiotu profilaktyka uzależnień.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat