Artykuły do tagu: usterka

Pod Opocznem ewakuowano z pociągu 380 osób. Ruch na Centralnej Magistrali Kolejowej już wznowiony
Ewakuowano 380 pasażerów pociągu pendolino relacji Warszawa - Wrocław na Centralnej Magistrali Kolejowej. W czwartek około godziny 14 na odcinku Strzałki - Idzikowice pojazd wjechał w uszkodzoną sieć trakcyjną i uszkodził pantograf. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Pęknięcia, nieszczelności i wycieki. ITD skontrolowała autobusy
Cztery niesprawne autobusy ujawniła ITD podczas kontroli na terenie Piotrkowa. Ze względu na zły stan techniczny inspektorzy zatrzymali cztery dowody rejestracyjne.
Odpadły płytki na stadionie Concordii
Z jednej ze ścian budynku klubowego na stadionie Concordii w Piotrkowie odpadły płytki. Stadion remontowano półtora roku temu. - Takie rzeczy się zdarzają. Każdy, kto budował dom, o tym wie – mówi dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji (gospodarz obiektu).
Piotrków: Uwaga, most uszkodzony!
Bariera mostu na Wierzejce jest uszkodzona. To efekt kolizji, do której doszło w tym miejscu kilka dni temu.
TBS -  Jak przekonać  Administrację,  żeby usunęli zagrożenie z mojego mieszkania?
Stare skrzynki z bezpiecznikami liczą lata 70-te (są zagrożeniem dla domowników- przegrzewają się i iskrzą).
Mimo, że nowoczesny kompleks oświatowy w Gomulinie został oddany do użytku z początkiem roku szkolnego, to sala gimnastyczna świeci pustkami.
Usterka na nowo wyremontowanej Polnej
Niespełna tydzień minął od oddania do użytku nowo wyremontowanej ulicy Polnej, a już okazało się, że są usterki. Dziś rano pracownicy firmy prowadzącej roboty usunęli kawałek nowego asfaltu.
Biblioteka: Trwa poprawianie usterek
Pogoda wreszcie się ustabilizowała, a to oznacza, że robotnicy wkroczyli na teren miejskiej biblioteki przy ul. Jerozolimskiej w Piotrkowie i naprawiają to, co zostało wykonane źle.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat