Artykuły do tagu: uprowadzenie

Uciekła z dzieckiem do Polski, ale co dalej?
Jej sytuacja w Wielkiej Brytanii stawała się coraz bardziej dramatyczna, zabrała więc córkę i przyjechała do Polski. Teraz żyje w ciągłym strachu, że przyjdzie dzień, kiedy odbiorą jej dziecko.
CANAL + DISCOVERY  kręcił dokument o filmowym Piotrkowie
Ekipa CANAL+ DISCOVERY realizowała w środę, 16 listopada, w Piotrkowie zdjęcia do filmu dokumentalnego z serii „Polska filmowa”. Na planie w roli gości pojawili się Bogdan Sölle, jeden z najznakomitszych polskich scenografów oraz Karolina Rosińska, odtwórczyni tytułowej Agaty w filmie „Uprowadzenie Agaty”, który w 1993 roku Marek Piwowski kręcił w Piotrkowie.
Cięli nogi ofiary ostrym narzędziem i posypywali solą
Bili kijem bejsbolowym, gumową pałką, używali paralizatora, cięli nogi ofiary ostrym narzędziem i posypywali solą. Policjanci zatrzymali sprawców dwóch uprowadzeń. Podejrzani swoje ofiary więzili i maltretowali w budynkach po PGR-ach w jednej z wsi powiatu piotrkowskiego. Trzech zostało już tymczasowo aresztowanych.
Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pozbawienia wolności 23-letniego mieszkańca gminy Bełchatów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat