Artykuły do tagu: uczniowie

Nowy rok szkolny w gminie Wolbórz
W rozpoczynającym się dziś roku szkolnym w gminie Wolbórz kształceniem objętych jest 730 uczniów.
Prezydent nagrodził najlepszych uczniów
Kilkudziesięciu uczniów z piotrkowskich szkół otrzymało w czwartek nagrody prezydenta miasta za wybitne osiągnięcia w nauce. fot. J. Krak
Co dać nauczycielowi na koniec roku szkolnego?
Zwyczaj obdarowywania nauczycieli prezentami na zakończenie roku szkolnego jest w Polsce stary jak niemal sama szkoła. Ale czy dobry?
Uczniowie z Piotrkowa na liście marszałka
Uczniowie z Piotrkowa Trybunalskiego zostali nagrodzeni stypendiami przez marszałka województwa łódzkiego.
Jakub Zieliński - uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim jest zwycięzcą konkursu „Wybrałem szkołę zawodową, bo...” zorganizowanego przez MEN. Kuba zachęcał młodych ludzi do świadomego planowania własnej kariery, zachwycił komisję konkursową oryginalnością w ujęciu tematu.
Uczniowie z Piotrkowa wśród laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
W auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i zaświadczeń dla gimnazjalistów - laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, Jana Kamińskiego. Wśród ponad stu laureatów ze wszystkich dziedzin nauki znalazło się troje uczniów z Piotrkowa Trybunalskiego.
Szkoła Podstawowa w Stobnicy. Dobro powraca
Do VIII Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności „Tak - pomagam” włączyli się - wraz z nauczycielami - wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej w Stobnicy. Zbiórka prowadzona była w Ręcznie na terenie sklepu Dino.
Uczeń może więcej od nauczyciela?
Jeszcze niedawno, gdy uczeń zachowywał się niewłaściwie, mógł spodziewać się solidnej bury, jak również zdyscyplinowania ręcznego. Np. linijką. Dziś to nie do pomyślenia.
Spotkała się młodzież z partnerskich gmin
40 uczniów gimnazjum i szkół podstawowych gminy Wolbórz wzięło udział w X Spotkaniu Młodzieży Gmin Partnerskich Jabłonka - Wolbórz.
ZSP w Szydłowie: Uczyć się inaczej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie wykorzystuje współpracę zagraniczną do poprawy jakości i atrakcyjności kształcenia. Temu służyć mają zajęcia prowadzone przez nauczycieli, instruktorów i studentów odwiedzających szkołę w ramach tej współpracy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat