Artykuły do tagu: uczelnia

Studentki z Piotrkowa otrzymały stypendium ministra
Dwie studentki piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zostały stypendystkami Ministra Edukacji i Nauki. Prestiżowe wyróżnienie otrzymały Anna Sęderecka, studentka historii oraz Karolina Gąsecka, studiująca filologię angielską.
Legia Akademicka w Piotrkowie
W związku z utrzymującym się bardzo dużym zainteresowaniem studentów edukacją wojskową oraz praktycznym przeszkoleniem wojskowym, od początku nowego roku akademickiego 2019/2020 na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim rusza kolejna, trzecia już edycja programu ochotniczego przeszkolenia wojskowego studentów w ramach „Legii Akademickiej”.
Rok akademicki 2019/2020 w Piotrkowie oficjalnie rozpoczęty
Wykładowcy i studenci piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zainaugurowali w piątek nowy rok akademicki. Wykład inauguracyjny dla studentów pierwszego roku wygłosił prof. dr hab. Andrzej Felchnera. Uroczystego otwarcia nowego roku dokonał tradycyjnie rektor uczelni.
23.02.2016 14:57
Koci dzień na UJK
Nietypowe zajęcia w piotrkowskiej Filii UJK. Zamiast studentów - najmłodsi mieszkańcy miasta, a tematem zajęć były koty.
Piotrków: II LO pod skrzydłami UJK
W piątek, 7 marca, w gabinecie dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie została podpisana umowa z piotrkowską filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego o objęciu szkoły naukowym patronatem uczelni.
Szkoła w Bujnach pod skrzydłami UJK
Choć są uczniami szkoły ponadgimnazjalnej, to umożliwiono im lepszy start na drodze po indeks Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Dyrekcja Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia w Bujnach - placówki prowadzonej przez powiat piotrkowski, nawiązała współpracę z Wydziałem Nauk Społecznych piotrkowskiej filii uczelni w Kielcach.
Czytali Kochanowskiego przez 24 godziny
W środę na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie odbył się maraton czytania utworów Jana Kochanowskiego.
Które polskie słowo jest najpiękniejsze?
Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie na najpiękniejsze polskie słowo.
10.10.2011 09:44
To jeszcze nie było dno
Liczba studentów w Piotrkowie spada. Ile jest ich w tej chwili?– dokładnie nie wiadomo, bo większość uczelni nie chce o tym informować.
UJK zaprezentował ofertę kształcenia
Kulturoznawstwo, dyplomacja europejska czy eurologistyka to tylko niektóre ze specjalności w ramach czterech kierunków oferowanych przez Wydział Filologiczno-Historyczny piotrkowskiego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat