Artykuły do tagu: uczeń

Pijany uczeń w piotrkowskim Oxfordzie
Około promil alkoholu miał jeden z uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie.
07.02.2019 11:40
To jednak nie była odra
Nie potwierdziły się podejrzenia dotyczące zachorowania na odrę u jednego z uczniów z gminy Moszczenica. Takie zapewnienie otrzymaliśmy od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie z Ukrainy odwiedzili Piotrków
Dziesięcioro uczniów Szkoły Muzycznej na Ukrainie odwiedziło nasze miasto, dzięki pomocy Stowarzyszenia Współpracy Interkulturowej "Gałązka Oliwna'.
Nagrodzili młodych sportowców
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim we wtorek 17 czerwca w amfiteatrze miejskim podsumował powszechny program nauki pływania dla dzieci ze szkół podstawowych oraz "Młodzieżową Szkolną Ligę OSiR 2013/2014" dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Nietypową lekcję udzielania pierwszej pomocy przejdą uczniowie gimnazjum w Ręcznie. Instruktorami będą ratownicy medyczni piotrkowskiego pogotowia ratunkowego.
Uczeń z
Uczeń III klasy Technikum Kształtowania Środowiska w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 (ZSPiPO-W nr 3) – Kamil Motyka zakwalifikował się do zawodów centralnych XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Gimnazjaliści sprawdzali swoją wiedzę
Punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. W tym roku do egzaminu przystąpiło 737 gimnazjalistów z Piotrkowa oraz 933 z powiatu piotrkowskiego.
Szóstoklasiści sprawdzili swoją wiedzę
Uczniowie szóstych klas rozpoczęli we wtorek (1 kwietnia) o 9.00 egzamin sprawdzający wiedzę zdobytą w szkole podstawowej.
- Nie ma zajęć z gimnastyki korekcyjnej w piotrkowskich szkołach...bo nie ma fachowców - mówi Radosław Kaczmarek, kierownik Referatu Edukacji w piotrkowskim magistracie.
ZSP Szydłów współpracuje z zagranicznymi placówkami
- Tradycja współpracy zagranicznej jest już w naszej placówce długoletnia i szeroka. Dopiero co wróciliśmy z Barcelony, za kilka dni grupa uczniów i nauczycieli wyrusza do Turcji - mówi zastępca dyrektora ZSP w Szydłowie, Ewa Grzesiak.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat