Artykuły do tagu: turyści

Wieża ciśnień wreszcie dostępna dla turystów?
Nie chcą wydzierżawiać, nie chcą sprzedać, chcą zagospodarować, na razie tylko nie wiadomo, w jaki sposób. Wiadomo za to, że wieża ciśnień ma być atrakcją turystyczną, a tym, jak sprawić, by odżyła zajmie się CIT.
Stanice kajakowe w Sulejowie na ukończeniu
„Rozwój turystyki obszaru funkcjonalnego Doliny Rzeki Pilicy poprzez utworzenie szlaku wodnego od Maluszyna do Sulejowa” to projekt realizowany przez gminę Sulejów (lidera tego przedsięwzięcia) wraz z trzema innymi gminami: Żytno, Wielgomłyny i Przedbórz.
Zlot turystów zmotoryzowanych w Piotrkowie
Już 2 września w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się XXXVIII Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych Energetyk 2017.
Szlak filmowy - nowe tablice informacyjne na Starym Mieście
14 nowych tablic szlaku filmowego i dodatkowo 2 kolejne wskazujące lokalizacje nieistniejących już bram miejskich, pojawi się niebawem na Starym Mieście w Piotrkowie.
05.06.2015 12:11
WOPR już w akcji
Nad Zalewem Sulejowskim przybywa osób korzystających nie tylko z kąpieli słonecznych. Piotrkowski WOPR, który w Bronisławowie działa od początku maja uratował już załogę jachtu.
Czy w Piotrkowie jest co zwiedzać?
Czy Piotrków Trybunalski może być atrakcyjnym miejscem dla turystów? - zapytali reporterzy Strefy FM mieszkańców miasta. Niemal każdy zwraca uwagę na zabytki.
Porządkują Polankę w Sulejowie
- Trochę późno się do tego zabraliśmy, ale rozpoczęliśmy porządkowanie terenu na Polance – mówi burmistrz Sulejowa Stanisław Baryła.
Mamy coraz więcej pamiątek dla turystów
Turyści przyjeżdżający do Piotrkowa mają coraz większy wybór pamiątek z naszego miasta.
Turystyka w Piotrkowie: Czerwiec ze spadkiem
Jaki jest ruch turystyczny w Piotrkowie? Ile osób tego lata odwiedziło miasto nad Strawą? Czy byli to turyści z polski czy z zagranicy? Statystyki zaprezentowało nam piotrkowskie Centrum Informacji Turystycznej.
W Swolszewicach Dużych w gminie Wolbórz funkcjonuje (i to pełną parą) jedyna w naszym regionie plaża nudystów. Plaża, o której - jak donieśli nam mieszkańcy gminy - grzmiał nawet proboszcz z ambony.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat