Artykuły do tagu: trening

Jak się zmotywować do treningu i schudnąć?
Decydując się na intensywny trening fizyczny, który pozwoli wyrzeźbić ciało i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej musimy wykazać się sporym samozaparciem. Jak zyskać motywację do ćwiczeń, która będzie napędzała nas w chwilach zniechęcenia i zmęczenia?
Szczypiorniści zakończyli wakacje
Wszyscy nowi zawodnicy Piotrkowianina wzięli udział w pierwszym, po wakacyjnej przerwie, treningu, który poprowadził nowy trener Bartosz Jurecki. To była dobra okazja, żeby się bliżej poznać i porozmawiać o okresie przygotowawczym oraz zbliżającym się sezonie PGNiG Superligi.
Street Workout Park „Wyzwolenie
Piotrków ma swój Street Workout Park. Specjalna strefa do treningu ulicznego znajduje się przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5. W czwartek nastąpiło oficjalne przecięcie wstęgi i otwarcie obiektu.
Weź udział w treningu z olimpijczykami
W sobotę, 18 maja do Piotrkowa Trybunalskiego w ramach imprezy Rowerem po zdrowie przyjadą Tadeusz Mytnik i Mieczysław Nowicki, medaliści olimpijscy, oraz medaliści szosowych mistrzostw świata. O godzinie 13.00 przy pomniku św. Jana Pawła II spotkają się z piotrkowianami, aby zachęcić ich do aktywności ruchowej.
1 sierpnia zawyją syreny
Punktualnie o godzinie 17.00 na terenie Piotrkowa zostaną uruchomione syreny alarmowe.
Żołnierze ćwiczyli w Bronisławowie
W środę żołnierze z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim odbyli ćwiczenia wysokościowo-ratownicze.
Rozgrzewka przed treningiem
Wiele osób – zwłaszcza rozpoczynających swoją przygodę na siłowni – lekceważy rozgrzewkę przed treningiem, gdyż nie widzą większego sensu w jej wykonywaniu. Jest to spory błąd, a przekonać o tym można się niestety w sposób bolesny, dlatego też polecamy niniejszy artykuł wszystkim tym, którzy dotychczas nie rozpoczynali treningu od rozgrzewki.
W domowy treningu stosujemy metodę treningu obwodowego. Oznacza to, że będziemy wykonywać po jednej serii z każdego ćwiczenia z małymi przerwami między nimi. Wykonanie wszystkich ćwiczeń zamyka jeden obwód. W domowych ćwiczeniach wykorzystujemy sprzęt, który jest w każdym gospodarstwie: krzesło, dywan czy nawet stół.
Otwarty dla publiczności trening kickbokserów. Już w niedzielę!
Do Piotrkowa przyjedzie - już w najbliższy weekend - 40 kickbokserów z całej Polski, treningi poprowadzą najlepsi polscy trenerzy. W niedzielę zawodnicy wystąpią podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Aż 20 osób rozpoczęło amatorskie treningi
Niegdyś w popularną "kometkę" grano niemal na każdym piotrkowskim podwórku, teraz badmintonistów - amatorów już się prawie nie spotyka, nie oznacza to jednak, że nikt tego sportu nie uprawia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat