Artykuły do tagu: trener

Będzie zmiana trenera w Piotrkowianinie
Wygasająca 31 maja umowa z obecnym szkoleniowcem Dmytro Zinchukiem nie zostanie przedłużona, jak już wcześniej informowaliśmy, wszystko wskazuje na to, że zastąpi go Bartosz Jurecki, który niebawem ma przyjechać do Piotrkowa Trybunalskiego i podpisać kontrakt.
Andrzej Bystram trenerem Piotrcovii
Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia, seniorski zespół Piotrcovii w przyszłym sezonie będzie prowadził Andrzej Bystram, który zastąpi duet Agata Wypych-Robert Sobór.
Wstydzisz się pójść na siłownię? Skorzystaj z pomocy trenera
W Piotrkowie funkcjonuje już kilka siłowni i jak widać klientów nie brakuje. Otwierają się nowe, coraz większe i nowocześniejsze fitness kluby. Nie wszyscy jednak są zadowoleni z obecnego trendu na wielkopowierzchniowe sale do ćwiczeń.
Michał Bąkiewicz trenerem siatkarzy AZS Częstochowa
Piotrkowianin Michał Bąkiewicz został nowym trenerem siatkarzy AZS Częstochowa.
Nowakowski nowym trenerem piotrkowskiej Polonii
Szymon Nowakowski zastąpił na tym stanowisku Rodrigo do Nascimento, który z powodu kontuzji wrócił do Brazylii.
Concordia bez nowego trenera
Sławomir Dróżdż poprowadził pierwsze zajęcia czwartoligowej Concordii Piotrków w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną czwartej ligi. Klub z Piotrkowa, mimo zapowiedzi, nie zatrudnił nowego szkoleniowca. Concordia cały czas ponoć rozmawia z potencjalnymi kandydatami.
Migdał trenerem Concordii Piotrków?
Obecny szkoleniowiec Grabki Grabica (piotrkowska klasa okręgowa) Kamil Migdał otrzymał propozycję poprowadzenia czwartoligowej Concordii Piotrków. Główny kandydat do objęcia tego stanowiska do czwartku ma dać ostateczną odpowiedź w tej sprawie piotrkowskim działaczom.
Wilkowiecki chce, Bławacki nie
Trwają poszukiwania nowego szkoleniowca w Łódzkim Klubie Sportowym. Jeszcze niedawno wydawało się, że drużynę obejmie Ukrainiec Bohdan Bławacki, ale ostatecznie zdecydował się pozostać w Tomasovii Tomaszów Lubelski.
Rozwiązano kontrakty z trenerami PGE GKS Bełchatów
Za porozumieniem stron rozwiązane zostały kontrakty z trenerami pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów Michałem Probierzem i Bartłomiejem Zalewskim. To efekt złożonych w miniony piątek rezygnacji.
GKS Bełchatów: Złomańczuk trenerem na dłużej
Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje. Jan Złomańczuk poprowadzi PGE GKS Bełchatów w najbliższych spotkaniach T-Mobile Ekstraklasy. Nowym dyrektorem klubu z ulicy Sportowej został tymczasem Kamil Kiereś.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat