Artykuły do tagu: trasa

Z Piotrkowa do Bełchatowa pojedziemy pociągiem?
Niewykluczone, że w ciągu najbliższych kilku lat zostanie przywrócone połączenie kolejowe Piotrków - Bełchatów. PKP Polskie Linie Kolejowe opracowuje listę potencjalnych projektów.
Busy do Bełchatowa powrócą 18 maja
Prywatny przewoźnik obsługujący trasę Piotrków – Bełchatów poinformował, że pierwsze połączenia zostaną na niej przywrócone od 18 maja (poniedziałek). Firma cały czas dopracowuje nowe zasady funkcjonowania - zgodne z wymogami sanitarnymi i zapewniające bezpieczeństwo pasażerom.
Tymczasowe zmiany na trasie linii nr 1
W związku z robotami drogowymi na ul. Gospodarczej w Piotrkowie, inaczej pojadą autobusy MZK linii nr 1.
Trasa do narciarstwa biegowego już otwarta
Po raz pierwszy w Piotrkowie amatorzy nart biegowych mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej trasy, która powstała na terenie stadionu miejskiego Concordia.
04.10.2016 11:05
Zablokują trasę 91
W sobotę o godzinie 18.00 w sali OSP w Brzozie ma odbyć się spotkanie organizacyjne w sprawie blokady trasy 91 przez mieszkańców gminy Moszczenica i Grabica.
Karambol w Łódzkiem. Nie żyją trzy osoby
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę (3 maja) na drodze S8 w miejscowości Kowiesy w województwie łódzkim. Zderzyło się 11 samochodów, kilkadziesiąt osób zostało rannych, trzy zginęły.
Nocne autobusy w Piotrkowie. Czy jest taka potrzeba?
W większych miastach funkcjonują. Zwłaszcza latem. W mniejszych nie mają racji bytu. Sprawdzamy, czy w Piotrkowie istnieje potrzeba wprowadzenia nocnych kursów komunikacji miejskiej.
Blisko 70 tysięcy kilometrów ma liczyć międzynarodowy system tras rowerowych Eurovelo. Jego budowa ma zostać sfinansowana ze środków unijnych. Jedna z tras będzie przebiegać przez powiat piotrkowski, o czym przedstawiciele projektu i samorządowcy dyskutowali w piątek w siedzibie piotrkowskiego Starostwa Powiatowego.
Piotrków: Wydłużą trasy emzetek?
Od nowego roku szykują się zmiany w rozkładzie piotrkowskich emzetek.
Będzie szybciej - wystartowała modernizacja linii kolejowej nr 1
Rozpoczęła się rewitalizacja linii kolejowej nr 1 na trasie Częstochowa - Koluszki. Prace trwają między innymi w okolicach Radomska. Na koniec 2014 roku z Koluszek do Częstochowy pociągi pojadą 120 km/h – zapowiada PKP PLK.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat