Artykuły do tagu: trakt

Szpitale i poradnie mają kontrakty
Wszystkie szpitale i poradnie specjalistyczne w Łódzkiem już na początku grudnia podpisały aneksy do umów na rok 2017. Mieszkańcy naszego województwa na co dzień pozostają pod opieką 67 szpitali oraz niemal 2000 poradni specjalistycznych. Wczoraj Łódzki OW NFZ uzgodnił warunki realizacji i finansowania świadczeń na rok 2017 z poradniami POZ w Łódzkiem.
 Zakończył się festiwal „Trybuna Teatru”
80 uczestników z całej Polski, dziesięć amatorskich zespołów teatralnych, jako instruktorzy i jury Adam Woronowicz, Maciej Łagodziński i Przemek Buksiński. VI Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru” dobiegł końca. W niedzielę, 6 listopada, poznaliśmy laureatów festiwalu. I nagrody zdobyli: w kategorii teatrów młodzieżowych – Teatr „Otczapy” z Wrześni i Teatr „Z jednej gliny” z Bolesławca, w kategorii teatrów dorosłych – Teatr „Bat – Scena Dorosłych” z Bełchatowa”.
Na początek festiwalu
W piątek, 4 listopada, w Piotrkowie rozpoczął się VI Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich „Trybuna Teatru”. W ramach festiwalu piotrkowska publiczność mogła zobaczyć również spektakl artystów zawodowych. I tak na zakończenie pierwszego dnia imprezy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ze sztuką „Zapolska Superstar" wystąpił Teatr Dramatyczny z Wałbrzycha. W spektaklu zagrała piotrkowianka Sara Celler-Jezierska.
Zginął przygnieciony traktorem
Podczas prac polowych 53-letni mężczyzna zginął przygnieciony traktorem. Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Dęba w gminie Ręczno.
Kobieta wypadła z traktora
60-letni kierowca ciągnika rolniczego Ursus nie zachował ostrożności podczas skrętu w drogę gruntową i zjechał na przyległe do drogi pole. Z kabiny ciągnika wypadła 35-letnia pasażerka.
Pijany traktorzysta potrącił człowieka i uciekł... do stodoły
Policjanci zatrzymali pijanego 23-letniego traktorzystę, który przejechał 62-latka i - nie udzielając poszkodowanemu pomocy - uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze znaleźli go w stodole... schowanego pod stertą kołder.
Kontrakty CFD zyskują coraz większą popularność
Obecnie na polskim rynku istnieje wiele ciekawych rozwiązań biznesowych I naprawdę jest w czym wybierać. Coraz popularniejszą staja się kontrakty CFD (Contract for Difference), czyli inaczej mówiąc - na różnice kursowe / różnice cenowe.
Asfalt na POW już za kilka dni
Prawdopodobnie jeszcze przed świętami ulica POW w Piotrkowie będzie w pełni przejezdna. Dobiega końca przebudowa kolejnego fragmentu tej jezdni.
11.09.2013 14:22
Kolejna kara dla miasta
Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, po kontroli domaga się od miasta Piotrków Trybunalski zwrotu 755 tysięcy złotych za błędy przy projekcie budowy oczyszczalni ścieków. 40 tysięcy miasto już zapłaciło.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat