Artykuły do tagu: tragedia

Śmierć na miejscu poniosła piesza potrącona przez kierującego fordem focusem. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Piotrkowie. Niestety to nie jedyne zdarzenie odnotowane przez piotrkowską drogówkę w czasie pierwszego "zimowego" weekendu.
W miejscowości Dobrzelów w powiecie bełchatowskim doszło wczoraj w godzinach południowych do tragicznego wypadku. 7-letni chłopiec wychodząc ze szkolnego autobusu wpadł pod nadjeżdżającego tira. Poniósł śmierć na miejscu.
Jedna osoba nie żyje, a pieć zostało rannych. To tragiczny bilans wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano w Hucisku na drodze łączącej krajową "8" z drogą krajową nr "12" w powiecie bełchatowskim. Odcinek drogi od Mzurek do Kącika jest nadal zamknięty.
Pechowe skrzyżowanie - kolejne ofiary !
Od miesięcy mówimy o tym feralnym miejscu. Pomimo wielu apeli o zachowanie ostrożności na skrzyżowaniu Sikorskiego z Energetyków w Piotrkowie doszło do kolejnego wypadku - najtragiczniejszego w skutkach. Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat