Artykuły do tagu: tragedia

Ceremonia pogrzebowa pary prezydenckiej
Krakowski Rynek, gdzie przez całą noc trwały ostatnie przygotowania związane z niedzielnym pogrzebem prezydenckiej pary...
Ceremonia pożegnania Dowódcy Wojsk Lądowych śp. generała dywizji Tadeusza Buka odbyła się w sobotę w Spale.
Tłumy piotrkowian odwiedziły wczoraj sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej by wziąć udział w nabożeństwie za tych, którzy zginęli w sobotniej katastrofie w Smoleńsku.
W oczekiwaniu na niedzielę - relacja z Krakowa
Kraków wydawałoby się żyje swoim życiem, jednak można wyczuć napięcie i pewną tajemniczą aurę w powietrzu.
17 kwietnia wraz z rozpoczęciem uroczystości żałobnych w Warszawie, punktualnie o godz. 12.00 włączone zostaną wszystkie syreny alarmowe na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
Wpisy z księgi kondolencyjnej w piotrkowskim USC
Przedszkolaki, całe klasy z nauczycielami, grupy zorganizowane i pojedyncze osoby. Drzwi Urzędu Stanu Cywilnego w Piotrkowie, gdzie wyłożona jest księga kondolencyjna w zasadzie się nie zamykają .
Relacja mieszkańca Piotrkowa z tragicznego, sobotniego dnia.
Kolejne msze święte w Piotrkowie.
W piątek na uroczystości żałobne do Warszawy wyruszy 20 osobowa grupa harcerzy Piotrkowa Trybunalskiego. Harcerze w nocy z piątku na sobotę będą czuwali przy trumnie Pana Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.
W związku z żałobą narodową ogłoszoną po sobotniej katastrofie prezydenckiego samolotu. Wszystkie imprezy i wydarzenia kulturalne, także te, mające odbyć się w nadchodzący weekend w Piotrkowie zostały odwołane bądź przełożone.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat