Artykuły do tagu: tragedia

Mniszków: Prąd zabił dwóch mężczyzn
Dwóch mężczyzn zginęło w wyniku porażenia prądem. Do zdarzenia doszło w Mniszkowie w powiecie opoczyńskim.
Region: Zelów w hołdzie ofiarom Katynia
Zelów uczcił pamięć ofiar Zbrodni Katyńskiej i ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Uroczystości pod honorowym patronatem zmarłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego trwały w Zelowie od 22 kwietnia.
W poniedziałek, 19 kwietnia w Łodzi żegnać będziemy mecenas Joannę Agacką – Indecką, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, która zginęła tragicznie w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
Ceremonia pogrzebowa pary prezydenckiej
Krakowski Rynek, gdzie przez całą noc trwały ostatnie przygotowania związane z niedzielnym pogrzebem prezydenckiej pary...
Ceremonia pożegnania Dowódcy Wojsk Lądowych śp. generała dywizji Tadeusza Buka odbyła się w sobotę w Spale.
Tłumy piotrkowian odwiedziły wczoraj sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej by wziąć udział w nabożeństwie za tych, którzy zginęli w sobotniej katastrofie w Smoleńsku.
W oczekiwaniu na niedzielę - relacja z Krakowa
Kraków wydawałoby się żyje swoim życiem, jednak można wyczuć napięcie i pewną tajemniczą aurę w powietrzu.
17 kwietnia wraz z rozpoczęciem uroczystości żałobnych w Warszawie, punktualnie o godz. 12.00 włączone zostaną wszystkie syreny alarmowe na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
Wpisy z księgi kondolencyjnej w piotrkowskim USC
Przedszkolaki, całe klasy z nauczycielami, grupy zorganizowane i pojedyncze osoby. Drzwi Urzędu Stanu Cywilnego w Piotrkowie, gdzie wyłożona jest księga kondolencyjna w zasadzie się nie zamykają .
Relacja mieszkańca Piotrkowa z tragicznego, sobotniego dnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat