Artykuły do tagu: tragedia

31.07.2011 15:42
stare wierzby
Złamana brzoza ścisnęła za gardło...
Żal, smutek i bunt rodzin przeciwko temu, co wydarzyło się w kwietniu ubiegłego roku. Deszcz, wiatr i ziąb potęgowały atmosferę. Tak wizytę i udział w tegorocznych uroczystościach w Smoleńsku wspomina ks. ppłk Wiesław Żydel z parafii ewangelicko-augsburskiej, piotrkowianin, który w katastrofie stracił przyjaciela.
Symboliczny krzyż, upamiętniający tragedię smoleńską ma powstać pod pomnikiem katyńskim w Piotrkowie.
A. Macierewicz zbada katastrofę smoleńską
Poseł Ziemi Piotrkowskiej Antoni Macierewicz ma stanąć na czele zespołu ds. zbadania katastrofy smoleńskiej. Zapisało się do niego 120 posłów i senatorów PiS.
Odnaleziono ciało mężczyzny, który utonął kilka dni temu na Słoneczku w Piotrkowie.
Smardzewice: Zginął ratując swoją córkę
Tragedia w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim. 35-letni mężczyzna utonął po tym, gdy skoczył do wody, aby ratować swoją 6-letnią córkę.
Piotrków: Na „Słoneczku” utonął mężczyzna
Utonął mężczyzna na „Słoneczku” - taką informację otrzymały wczoraj około 19.00 służby ratunkowe. Pogotowie zaalarmował przypadkowy świadek.
Mniszków: Prąd zabił dwóch mężczyzn
Dwóch mężczyzn zginęło w wyniku porażenia prądem. Do zdarzenia doszło w Mniszkowie w powiecie opoczyńskim.
Region: Zelów w hołdzie ofiarom Katynia
Zelów uczcił pamięć ofiar Zbrodni Katyńskiej i ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Uroczystości pod honorowym patronatem zmarłego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego trwały w Zelowie od 22 kwietnia.
W poniedziałek, 19 kwietnia w Łodzi żegnać będziemy mecenas Joannę Agacką – Indecką, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, która zginęła tragicznie w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat