Artykuły do tagu: tragedia

Matka podejrzewana o zabicie siedmioletniej córki. Ranny brat trafił do szpitala
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 30-letnią kobietę, podejrzewając ją o zabójstwo 7-letniej córki i usiłowanie zabójstwa 10-letniego syna.
Osiem lat grozi właścicielom kamienicy przy Topolowej
Osiem lat za kratkami mogą spędzić w więzieniu właściciele kamienicy przy ulicy Topolowej w Piotrkowie, w której w lutym tego roku wybuchł piec centralnego ogrzewania, a w konsekwencji życie straciła lokatorka jednego z mieszkań.
Wybuch na Topolowej. Jedna osoba nie żyje
Dziś przed południem w mieszkaniu przy Topolowej 41 wybuchł piec centralnego ogrzewania. Jedna osoba nie żyje. Policja, Straż Miejska i strażacy poszukują 8-letniego dziecka, które mogło przebywać w tym budynku.
31.07.2011 15:42
stare wierzby
Złamana brzoza ścisnęła za gardło...
Żal, smutek i bunt rodzin przeciwko temu, co wydarzyło się w kwietniu ubiegłego roku. Deszcz, wiatr i ziąb potęgowały atmosferę. Tak wizytę i udział w tegorocznych uroczystościach w Smoleńsku wspomina ks. ppłk Wiesław Żydel z parafii ewangelicko-augsburskiej, piotrkowianin, który w katastrofie stracił przyjaciela.
Symboliczny krzyż, upamiętniający tragedię smoleńską ma powstać pod pomnikiem katyńskim w Piotrkowie.
A. Macierewicz zbada katastrofę smoleńską
Poseł Ziemi Piotrkowskiej Antoni Macierewicz ma stanąć na czele zespołu ds. zbadania katastrofy smoleńskiej. Zapisało się do niego 120 posłów i senatorów PiS.
Odnaleziono ciało mężczyzny, który utonął kilka dni temu na Słoneczku w Piotrkowie.
Smardzewice: Zginął ratując swoją córkę
Tragedia w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim. 35-letni mężczyzna utonął po tym, gdy skoczył do wody, aby ratować swoją 6-letnią córkę.
Piotrków: Na „Słoneczku” utonął mężczyzna
Utonął mężczyzna na „Słoneczku” - taką informację otrzymały wczoraj około 19.00 służby ratunkowe. Pogotowie zaalarmował przypadkowy świadek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat