Artykuły do tagu: tragedia

Bełchatowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku
W zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w miejscowości Podstoła zginął 42-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu pabianickiego.
Tragedia w Dobreniczkach. Nie żyje niespełna 3-letni chłopiec
W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zginął niespełna trzyletni chłopiec. Do tragedii doszło w poniedziałek we wsi Dobreniczki w gminie Łęki Szlacheckie.
Nie ma aresztu dla dróżnika
Choć prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie dla dróżnika, Sąd Rejonowy w Piotrkowie postanowił nie stosować w tym przypadku tego środka zapobiegawczego.
Zmarła czwarta ofiara tragedii na A1
W bełchatowskim szpitalu zmarł 26-letni mężczyzna – to czwarta ofiara wypadku, do którego doszło 1 listopada na autostradzie A1 na wysokości Sierosławia. Mieszkaniec powiatu wieluńskiego trafił do szpitala w stanie krytycznym, zmarł 12 listopada.
Nie żyją trzy osoby, w tym ośmiolatka
Trzy osoby - w tym ośmioletnia dziewczynka - zginęły w czołowym zderzeniu dwóch samochodów. Do tragedii doszło pod Bełchatowem.
Byli pod wpływem alkoholu i amfetaminy, dlatego zginęli
O wielu wypadkach pisze i mówi się „tragedia na drodze”. To zdarzenie było jednak wyjątkowe – zginęło 5 osób! Dziś okazuje się, że wszyscy (i pasażerowie, i kierowca) byli pod wpływem alkoholu, narkotyków albo jednego i drugiego.
Tragedia nad Wartą niczego nie nauczyła
Minęły ponad 2 tygodnie od dramatu, jaki rozegrał się nad Wartą. Tymczasem na dzikim kąpielisku, gdzie utonęło 4 rodzeństwa, znów kąpią się i dorośli, i dzieci.
Podejrzewana o zabójstwo dziecka stanie przed sądem
Przed piotrkowskim Sądem Okręgowym stanie 31-letnia kobieta (matka dwojga dzieci) - podejrzewana o zabójstwo jednego z nich i zranienie drugiego.
Uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej
Kilkadziesiąt osób przyszło rano pod pomnik katyński w Piotrkowie, aby uczcić pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej.
Matka podejrzewana o zabicie siedmioletniej córki. Ranny brat trafił do szpitala
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 30-letnią kobietę, podejrzewając ją o zabójstwo 7-letniej córki i usiłowanie zabójstwa 10-letniego syna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat