Artykuły do tagu: tomaszów

23 godziny temu, 11:52
Szczepieniobusy znów w trasie
W tym tygodniu znów będzie się zaszczepić przeciw COVID-19 w szczepieniobusach, które będą podróżować po województwie łódzkim. Do dyspozycji ochotników, jest jednodawkowy preparat Johnson and Johnson. W naszym regionie, taka okazja nadarzy się najczęściej w powiecie tomaszowskim.
Śmiertelne potrącenie koło Tomaszowa
Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Wólka Krzykowska. Na skutek potrącenia przez samochód osobowy śmierć poniósł 60-letni pieszy, który nie posiadał elementów odblaskowych.
19-latek zginął w wypadku. Jechał kradzionym motocyklem
Policjanci pod nadzorem prokuratury, badają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. W wyniku zderzenia motocykla z jadącym z naprzeciwka osobowym oplem, do szpitala przewieziony został 19-letni motocyklista. Tam mimo przeprowadzonych czynności ratunkowo-medycznych zmarł.
Śmierć na torach kolejowych
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (7 września) po północy w powiecie tomaszowskim. W okolicy miejscowości Skrzynki, poszukiwano osoby zaginionej. Niestety po około 30 minutach okazało się, że została ona potrącona przez pociąg. Nie przeżyła tego wypadku.
Pożar stodoły. Na miejscu pracowało 10 zastępów straży
W sobotę (4 września) w miejscowości Rzeczków, doszło do pożaru budynku gospodarczego. W płomieniach stanęła stodoła, a z ogniem walczyło łącznie dziesięć zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej.
Włamywacze w rękach policjantów
Kryminalni z tomaszowskiej komendy, zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież z włamaniem do jednego z domów . Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, które sprawcy zdążyli zastawić w lombardzie. Mężczyzna w wieku 42 lat i 37-letnia kobieta, usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Mniej niż połowa uczestników zdołała pokonać trasę ekstremalnego marszu
W sobotę (28 sierpnia), punktualnie o godzinie 15:00, 42 osoby wyruszyły w trasę ekstremalnego marszu Human Machine pod hasłem Pokonaj Samego Siebie. Uczestnicy imprezy wystartowali spod Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie i mieli do pokonania 100 km, na których przebycie organizatorzy przewidzieli czas około 24 godzin.
240 tysięcy papierosów bez znaków akcyzy
Tomaszowscy policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Łódzkiego Urzędu Celno - Skarbowego zabezpieczyli 240 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Papierosy przewożone były przez 48-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.
Akcja ratunkowa na Zalewie Sulejowskim
Do niebezpiecznego zdarzenia, doszło w miniony weekend na wodach Zalewu Sulejowskiego. W miejscowości Bronisławów, przewróciła się żaglówka, z której wypadły trzy osoby. Pomocy udzielili im policjant z komisariatu wodnego tomaszowskiej komendy asp.szt. Marek Zdulski oraz ratownik WOPR Damian Błaszczyk.
Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę
Godną pochwały postawą wykazali się świadkowie, którzy we właściwy sposób zareagowali na zagrożenie w ruchu drogowym, zatrzymując nietrzeźwego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości 59-letni tomaszowianina wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat