Artykuły do tagu: toalety

W nocy toalety na dworcu zamknięte
- Toaleta na dworcu PKP jest płatna i… to jest dopuszczalne ale to, że jest czynna od 6 rano do 22 to jest skandal! Przecież to jest budynek użyteczności publicznej – skarży się jedna z mieszkanek Piotrkowa Trybunalskiego.
Nareszcie! Toalety w parku Poniatowskiego
Od jednego z czytelników dostaliśmy informację, że w parku im. ks. J. Poniatowskiego działają ogólnodostępne toalety. Na dowód załączył nam zdjęcia.
Na dworcu za potrzebą za darmo?
Za korzystanie z toalety na dworcu autobusowym w Piotrkowie Trybunalskim pobierana jest opłata w wysokości 1,50 zł za „dużą usługę sanitarną” i 1,00 zł za „małą”. Usługa „mała” oznacza korzystanie z pisuaru, a „duża” z kabiny. Prywatny najemca wydaje klientom paragon. Przy odrobinie szczęścia można za to bezpłatnie skorzystać z ubikacji na dworcu PKP.
25.09.2012 12:56
Radomsko: Cenne toalety
Toalety w radomszczańskim urzędzie miasta doczekają się remontu. Modernizacja ma kosztować około... 200 tys. zł. Wcześniej padały jednak i większe kwoty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat