Artykuły do tagu: the

Ostatnie chwile na zwiedzanie wystaw w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na finisaż wystaw "The Doors" oraz "Drzwi i bramy Piotrkowa". Szansa na ich obejrzenie jest tylko do niedzieli do godz. 18.00, kiedy to zaplanowano oficjalne zamknięcie obu ekspozycji.
Piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy fotografii pt. "The Doors". Autorami zdjęć są Maria i Mariusz Lauks. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w piątek o godzinie 19:00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8.
Dzieci z Czech, Słowacji i Węgier odwiedziły Aleksandrów
Gminę Aleksandrów ponownie odwiedziły dzieci ze Słowacji, Węgier i Czech, w ramach projektu „Sport – the Language Young People in V4 Share”, który jest finansowany z Funduszu Wyszehradzkiego.
Wyjątkowa wystawa na UJK
Zdjęcia, dokumenty, listy, wspomnienia i szkice, łącznie 116 banerów i oprawionych plansz, związanych ze szkoleniem ponad 20 tys. polskich ochotników, przyszłych żołnierzy Błękitnej Armii, w pamiętnym obozie Kościuszko w Stanach Zjednoczonych, można zobaczyć na specjalnej wystawie w piotrkowskiej Filii UJK. Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek, 9 maja, o godzinie 12.00. Większość prezentowanych na wystawie zdjęć pochodzi z archiwum nowojorskiego Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej.
Dziewczęcy chór z Węgier z koncertami w regionie
Od 6 do 9 lipca w wielu miejscowościach naszego regionu będzie można usłyszeć dziewczęcy chór z Węgier. Zaśpiewają w: Moszczenicy, na Podklasztorzu i w Sulejowie, w Bełchatowie, Kleszczowie, Piotrkowie Trybunalskim oraz w Kościele oo. Jezuitów w Łodzi.
Reggaeside zagrał w Piotrkowie
Finaliści programu "Must be the music. Tylko muzyka" wystąpili w Piotrkowie. Zespół Reggaeside zagrał koncert na Letniej Scenie MOK-u. Muzyka reggae z elementami rocka, funky i nutką popu okazała się na tyle energetyczną mieszanką dźwięków, iż publiczności w dobrej zabawie nie przeszkodził nawet deszcz.
Odznaczenie From the Depths dla OSP Rozprza
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy otrzymała specjalne wyróżnienie od Fundacji From the Depths. Wyróżnienie to przyznano strażakom za ich zaangażowanie w ratowanie rozprzańskiego cmentarza żydowskiego. Uroczystość wręczenia wyróżnienia miała miejsce w Warszawie podczas Ceremonii Wręczenia Wyróżnień im. Antoniny i Jana Żabińskich dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II Wojny Światowej.
Kibicujmy Kasi Kołodziejczyk w The VoP
Piotrkowianka Kasia Kołodziejczyk stanie dziś (26 kwietnia) po raz kolejny w szranki ze swoimi muzycznymi konkurentami podczas muzycznego talent show telewizyjnej „Dwójki” The Voice of Poland.
Śpiewa od 30 lat, czyli od zawsze
Kolejna, niezwykle utalentowana piotrkowianka w telewizyjnym talent show The Voice of Poland.
Wojciech Baranowski w The Voice Of Poland
Wojciech Baranowski w Przesłuchaniach w ciemno IV edycji The Voice Of Poland wykonał piosenkę „Here Comes The Sun” The Beatles, którym podbił serca trenerów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat