Artykuły do tagu: testy

Od trzech lat czekają na przejście dla pieszych...
Mieszkańcy Szczekanicy od 3 lat zabiegają przy wsparciu Rady Osiedla i radnego Jana Dziemdziory o powstanie przejścia dla pieszych przez ul. Wojska Polskiego, na wysokości marketu Dino. Żeby namalować pasy potrzebny jest chodnik po obu stronach ulicy, w tym na terenie należącym do firmy. Miasto wyraziło gotowość przeprowadzenia inwestycji, ale dopiero po wykonaniu swojej część prac przez Dino Polska. Przedstawiciele spółki zgodzili się na takie rozwiązanie i obiecali przeprowadzenie odpowiednich prac. Od tamtego czasu mija 1,5 roku, a przejścia dalej nie ma.
Sulejów: Pierwsi przebadani „negatywni”
W zawiązku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników, Urząd Miejski w Sulejowie został kilka dni temu zamknięty, po konsultacjach z komisarzem wyborczym i szefową piotrkowskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej ustalono, że do Urzędu będą wpuszczani tylko mieszkańcy, którzy chcą załatwić sprawy związane z drugą turą wyborów prezydenckich. Od kilku dni trwają testy pracowników UM na obecność SARS-COV2, u pierwszych przebadanych urzędników nie wykryto koronawirusa.
Od wtorku pacjenci mogą się zgłaszać do nowego punktu pobrań wymazów
Od 16 czerwca pacjenci mogą się zgłaszać do nowego punktu pobrań wymazów w kierunku koronawirusa. Jest to już 12. punkt w naszym województwie. Punkt zorganizowany przez Tomaszowskie Centrum Zdrowia przy ul. Jana Pawła II 35 mieści się w namiocie przy szpitalu. Jest czynny w godzinach 8 - 10.
Pierwsi pacjenci korzystają z bezpłatnych testów w kierunku koronawirusa
Pierwsi pacjenci korzystają (od 9 czerwca) z bezpłatnych testów w kierunku koronawirusa. To przyszli kuracjusze, którzy 15, 16 i 17 czerwca wyjadą na leczenie uzdrowiskowe. 61 kuracjuszy z województwa łódzkiego wyjedzie na kurację m.in. do Wieńca Zdroju i Krynicy Zdroju. Dokładna informacja o tym, jak i gdzie skorzystać z testu dołączona jest do skierowania, które przysyła NFZ. W powiecie piotrkowskim taki punkt pobrań pracuje od 1 czerwca i znajduje się przy ul. POW 13/ Grota Roweckiego, tel. 790 801 720, 667 777 519; czynne w godz. 8 - 10, a prowadzi go Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.
67 nowych zakażeń w województwie łódzkim
W województwie łódzkim jest 67 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szpitala w Polsce
Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.
„W Piotrkowie nie ma potwierdzonych przypadków koronawirusa!”
- Dementuję wszelkie plotki, które mówią o tym, że mamy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Piotrkowie – mówiła podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Piotrkowa (18.03) Elżbieta Dobrzyńska, dyrektor Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Trener Polonii szuka pomocnika
Dawid Stańdo, 28-letni pomocnik nie dołączy do polonistów, piłkarz zakończył testy w piotrkowskim zespole, ponieważ członkowie sztabu szkoleniowego zdecydowali, że będą szukać dalej.
Chcesz rywalizować w I lidze wojewódzkiej? Weź udział w testach
Działacze UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski zapraszają na testy wszystkich chlopców z roczników 2007 i 2008. Nabór będzie prowadzony do zespołu, który w nowym sezonie będzie występował I lidze wojewódzkiej - Młodzik D1.
Trzech wychowanków UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Bartłomiej Szadkowski , Nataniel Balcerzyk , Mateusz Piesik (rocznik 2000) zaproszono na testy do klubu Raków Częstochowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat