Artykuły do tagu: termy

LETNIE ATRAKCJE DLA DZIECI W ŁÓDZKIEM
Trwają wakacje, a więc znajdujemy się w okresie roku, kiedy nasze dzieci oczekują od nas większej niż zazwyczaj inicjatywy. By ją wykazać, wcale nie musimy jechać nad morze, w góry, czy za granicę.
Łódzkie ma do zaoferowania mnóstwo świetnych propozycji, które do gustu przypadną nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom. Nieprzekonani? Po lekturze artykułu z pewnością zmienicie zdanie!
Odwierty geotermalne już gotowe
Kolejny duży krok w kierunku wykorzystania kleszczowskich źródeł termalnych. Gmina ogłosiła przetarg na ich zagospodarowanie.
Termy Kleszczów: Nie mogą rozpocząć budowy
Miały być gotowe w 2013 roku. Już wiadomo, że planowany termin budowy kleszczowskich term nie zostanie dotrzymany. Wszystko z powodu braku ostatecznej decyzji co do wyglądu, koncepcji i źródła sfinansowania nowoczesnego kompleksu geotermalnego.
Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace przy budowie bloku Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ulicy Modrzewskiego 8-14.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat