Artykuły do tagu: terapia

Krystyny Sienkiewicz - „Śmiechoterapia” w piotrkowskim MOK-u
Recital wystawiony będzie 16 lutego o 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Słowackiego 13. Bilety w cenie: 35zł, 45zł i 50zł do nabycia w kawiarni MOK - u, Al. 3 Maja 12, tel.: 662 793 744.
Zajęcia z dogoterapii odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bełchatowie. Dzieciaki bawiły się z dwoma psami. Jest to dodatkowa część rehabilitacji, która przynosi wymierne efekty wychowankom placówki.
Nowe łóżka na Intensywnej Terapii
Większa liczba łóżek oraz doposażenie w specjalistyczny sprzęt i aparaturę medyczną. Dziś w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie uroczyste otwarcie przebudowanego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
O emocjach w Bibliotece Pedagogicznej
„Moje nastroje”, nowość w ofercie Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim, to cykl spotkań z elementami biblioterapii dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat