Artykuły do tagu: terapia

Uczyli najmłodszych jak być sobą
W Przedszkolu Samorządu Gminy w Czarnocinie (Zespół Szkolno-Gimnazjalny) odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Łódzkiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.
5. edycja akcji „Daj włos” – wesprzyjcie chorych na raka
Po raz piąty w Piotrkowie będą zbierane włosy na peruki dla osób chorych na raka. Jak pomóc? Wystarczy 24 stycznia odwiedzić salon fryzjerski Perfekt w godzinach 9 – 15.
Co to jest mezoterapia bezigłowa i kiedy ją stosować?
Zmęczona, szara, sucha i niedotleniona skóra, a do tego coraz bardziej widoczne zmarszczki? Dla kobiety prawdziwie wyczulonej na punkcie swojego wyglądu, może to brzmieć jak najgorszy koszmar. Tymczasem zmiany, jakie pojawiają się na naszej skórze z wiekiem bądź po prostu w wyniku pewnych uwarunkowań, nie są całkowicie nieodwracalne. Istnieją bowiem metody pozwalające uporać się z niechcianymi defektami. Jedną z nich jest właśnie mezoterapia bezigłowa.
Co Ty wiesz o krioterapii?
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą „Krioterapia. To warto wiedzieć”, które odbędzie się 2 marca o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych (ul. Jerozolimska 29).
02.10.2015 15:23
Terapia przeniesiona
Od września Poradnia dla Osób z Problemami Alkoholowymi i ich rodzin została przeniesiona
z ul. Broniewskiego 4 do Przychodni nr 4 przy ul. Armii Krajowej 11.
Jesień przyszła na dobre. Poranki i noce robią się coraz chłodniejsze, a brak słońca może powodować przygnębienie i nie najlepsze samopoczucie.
Krystyny Sienkiewicz - „Śmiechoterapia” w piotrkowskim MOK-u
Recital wystawiony będzie 16 lutego o 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Słowackiego 13. Bilety w cenie: 35zł, 45zł i 50zł do nabycia w kawiarni MOK - u, Al. 3 Maja 12, tel.: 662 793 744.
Zajęcia z dogoterapii odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bełchatowie. Dzieciaki bawiły się z dwoma psami. Jest to dodatkowa część rehabilitacji, która przynosi wymierne efekty wychowankom placówki.
Nowe łóżka na Intensywnej Terapii
Większa liczba łóżek oraz doposażenie w specjalistyczny sprzęt i aparaturę medyczną. Dziś w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie uroczyste otwarcie przebudowanego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
O emocjach w Bibliotece Pedagogicznej
„Moje nastroje”, nowość w ofercie Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim, to cykl spotkań z elementami biblioterapii dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat