Artykuły do tagu: techniczny

Tłumy w piotrkowskiej
Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim już po raz czwarty zorganizowali Festiwal Nauk Technicznych. Popularna "Budowlanka" przyjęła ponad tysiąc gości z 25 szkół podstawowych całego regionu.
W Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych nr 3, przy ul. Broniewskiego odbył się I Festiwal Nauk Technicznych. Impreza ma za zadanie promować wiedzę dotyczącą kształcenia technicznego. Poszczególne stacje i warsztaty zwiedziło około 300 gimnazjalistów.
I Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych
W piątek, 29 stycznia w godzinach 9.00 - 14.00 będzie można odwiedzić I Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych. Warsztaty dla młodzieży, wykłady i konkursy odbędą się w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 przy ul. Broniewskiego 16.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat