Artykuły do tagu: teatr

Była inauguracja dla VIP-ów, teraz kolej na spektakl dla szerszej publiczności.
Piotrków: Inauguracja Jaracza...tylko dla VIP-ów
Przedstawienie "Toksyny" Krzysztofa Bizio w reżyserii Wiesława Saniewskiego zainaugurowało w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie otwarcie zamiejscowej sceny Teatru im. Jaracza w Łodzi. Na tę chwilę czekało z pewnością wielu mieszkańców miasta. Szkoda tylko, że na wczorajszą premierę organizatorzy przewidzieli wstęp wyłącznie dla osób ze specjalnym zaproszeniem...
Zapraszamy do udziału w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury podczas wakacji w ramach akcji „WYCIAGAMY DZIECI Z BRAMY - BAW SIĘ LATEM”.
Rusza Trybunalski Teatr Ogródkowy. Już 22 czerwca na podwórzu klasztoru oo. Bernardynów pierwsze przedstawienie dla najmłodszych.
W tegoroczne letnie miesiące na najmłodszych mieszkańców naszego miasta czeka aż dziewięć teatralnych przedstawień. A wszystko w ramach znanego już małym piotrkowianom Trybunalskiego Teatru Ogródkowego. Już 22 czerwca Trybunalski Teatr Ogródkowy rozpoczyna czwarty sezon...
Pełny amfiteatr bawił się przy muzyce zespołu Elektryczne Gitary, który był gwiazdą drugiego dnia święta miasta.
Tegoroczne imprezy pod wspólnym hasłem DNI PIOTRKOWA potrwają przez cały weekend.
Reprezentanci stowarzyszenia "Busola dla Artystycznie Uzdolnionych Dzieci" zdobyli główne nagrody na dwóch najbardziej prestiżowych ogólnopolskich festiwalach teatralnych.
Już po raz szósty studencki teatr "Wyjście Ewakuacyjne" zaprasza na swój cykliczny program artystyczny pt. "Jesteśmy".
21.04.2008 19:54
Przez cały miesiąc, aż do 31 maja trwać będą Piotrkowskie Dni Kultury. W ich ramach mieszkańcom proponowane będą koncerty, wystawy, konkursy dla dzieci i młodzieży, spektakle i warsztaty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat