Artykuły do tagu: teatr

Tegoroczne imprezy pod wspólnym hasłem DNI PIOTRKOWA potrwają przez cały weekend.
Reprezentanci stowarzyszenia "Busola dla Artystycznie Uzdolnionych Dzieci" zdobyli główne nagrody na dwóch najbardziej prestiżowych ogólnopolskich festiwalach teatralnych.
Już po raz szósty studencki teatr "Wyjście Ewakuacyjne" zaprasza na swój cykliczny program artystyczny pt. "Jesteśmy".
21.04.2008 19:54
Przez cały miesiąc, aż do 31 maja trwać będą Piotrkowskie Dni Kultury. W ich ramach mieszkańcom proponowane będą koncerty, wystawy, konkursy dla dzieci i młodzieży, spektakle i warsztaty.
Teatr „Grupa Produkcyjna Respirator” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zdobyła I miejsce (ex aequo) na XXVI Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych Centrum 2008 w Łodzi.
06.08.2007 13:49
O trudnościach aktorskich podopiecznych, byciu dla córek mamą i jednocześnie instruktorem, a także o tym, dlaczego nie została aktorką, rozmawiamy z Małgorzatą Kowalczyk – opiekunem teatralnym w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Jedna z prowadzonych przez Panią Małgorzatę grup, „Po prostu”, otrzymała niedawno pierwsze miejsce za autorski spektakl „Klisze” na XXV Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych w Łodzi.
06.08.2007 10:57
Niewiarygodne! Piotrkowskie władze sprzedały nowo wybudowany teatr, mogący pomieścić na widowni 1500 osób, na... rozbiórkę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat