Artykuły do tagu: teatr

02.10.2009 10:37
W przyszłą niedzielę operetka na piotrkowskiej scenie.
5 października rozpoczną się Dni Otwarte Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
"Od teatru Spana do teatru Jaracza - dzieje teatru w Piotrkowie Trybunalskim" to tytuł wystawy, którą od czwartku będzie można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie.
Spektakl "Stworzenia sceniczne" zainauguruje dzisiaj w piotrkowskim MOK-u nowy sezon zamiejscowej sceny Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.
Spektaklem "Księżniczka na ziarnku grochu" w wykonaniu artystów Teatru Dzieci Zagłębia z Będzina rozpocznie w najbliższą niedzielę w Piotrkowie piąty sezon funkcjonowania "Letni Teatr Ogródkowy". Poza przedstawieniem dla wszystkich dzieci przygotowano szereg atrakcji.
W ramach współpracy z Teatrem Jaracza w Łodzi na piotrkowskiej scenie teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury już w najbliższą niedzielę zostanie zaprezentowany kolejny spektakl. Tym razem "Prześwit" Davida Hare'a w reżyserii Jacka Orłowskiego.
Była inauguracja dla VIP-ów, teraz kolej na spektakl dla szerszej publiczności.
Piotrków: Inauguracja Jaracza...tylko dla VIP-ów
Przedstawienie "Toksyny" Krzysztofa Bizio w reżyserii Wiesława Saniewskiego zainaugurowało w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie otwarcie zamiejscowej sceny Teatru im. Jaracza w Łodzi. Na tę chwilę czekało z pewnością wielu mieszkańców miasta. Szkoda tylko, że na wczorajszą premierę organizatorzy przewidzieli wstęp wyłącznie dla osób ze specjalnym zaproszeniem...
Zapraszamy do udziału w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury podczas wakacji w ramach akcji „WYCIAGAMY DZIECI Z BRAMY - BAW SIĘ LATEM”.
Rusza Trybunalski Teatr Ogródkowy. Już 22 czerwca na podwórzu klasztoru oo. Bernardynów pierwsze przedstawienie dla najmłodszych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat