Artykuły do tagu: targi

Projekt Rady Ministrów: mniejszy dystans i więcej kibiców na stadionach
Dystans społeczny zostanie skrócony z 2 m do 1,5 m. Na targach i konferencjach będzie mogło uczestniczyć więcej osób, a na obiektach sportowych limit publiczności zostanie podwyższony do 50 proc. - wynika z projektu rozporządzenia Rady Ministrów.
Targi dla branży meblowej w Piotrkowie
Ponad 20 wystawców bierze udział w targach dla branży meblowej zorganizowanych w piątek w Piotrkowie. Impreza odbywa się w siedzibie firmy ADS przy ul. Roosevelta 46.
Pamiętaliście o ogrodach?
O godz. 8.00 w niedzielę na błoniach Zamku w Bykach rozpoczęły się XIV Piotrkowskie Targi Ogrodnicze "Pamiętajmy o ogrodach". Na zwiedzających czekało ok. 150 wystawców.
W niedzielę Piotrkowskie Targi Ogrodnicze
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne Targi Ogrodnicze, które 14 kwietnia odbędą się na błoniach zamku w Bykach.
Stoisko Piotrkowa najlepsze na targach w Katowicach
Piotrków Trybunalski otrzymał pierwszą nagrodę za najlepsze stoisko na Targach Turystyki GLOBalnie w Katowicach. To już kolejne wyróżnienie dla naszego miasta.
Szkoły promowały się w Wolborzu
W hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Wolborzu, z inicjatywy Anetty Goworek, pedagoga szkoły, odbyły się XVII Targi Edukacyjne. Dwadzieścia szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego i tomaszowskiego prezentowało swoją ofertę edukacyjną i zachęcało uczniów do wybrania dalszej drogi kształcenia.
Kolejne targi branży spożywczej w naszym regionie
W weekend producenci żywności z całej Polski oraz przedstawiciele sklepów współpracujących z operatorem grupy HIT, spotkali się we Włodzimierzowie, aby zaprezentować swoją ofertę i nawiązać nowe kontakty zawodowe.
Piotrków zaprezentował się najlepiej
Podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu, które odbyły się w miniony weekend, twórcy stoiska „Piotrków Trybunalski - 800 lat w centrum Polski” otrzymali nagrodę za najlepszą prezentację miasta. O jej przyznaniu zdecydowali uczestnicy targów i odwiedzający, którzy wyrazili swoją opinię podczas głosowania.
Targi edukacyjne w Gomulinie
Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Jaką szkołę wybrać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można było uzyskać 8 lutego podczas Gminnych Targów Edukacyjnych, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie.
Targi stolarskie w Piotrkowie
Piotrkowscy stolarze w piątek na brak atrakcji nie mogą narzekać. Firma ADS już po raz 13. zorganizowała dla nich spotkanie branżowe, które potrwa do godziny 15.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat