Artykuły do tagu: sztandar

Strażacy uczcili 140-lecie
Uroczyste obchody 140-lecia Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej odbyły się w sobotę w Piotrkowie. Strażacy otrzymali nowy sztandar ufundowany przez społeczeństwo Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego.
Tak będzie wyglądać sztandar piotrkowskich strażaków
Piotrkowska straż pożarna obchodzi w tym roku swoje 140-lecie. W najbliższą sobotę zorganizowany zostanie uroczysty apel, w trakcie którego jednostce zostanie nadany nowy sztandar.
Strażacy zbierają pieniądze na sztandar
140-lecie istnienia obchodzi w tym roku piotrkowska Straż Pożarna. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu zapadła decyzja o ufundowaniu nowego sztandaru dla Komendy Miejskiej PSP. Powołany w tym celu komitet prowadzi zbiórkę funduszy wśród społeczeństwa.
W miniony piątek Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie otrzymała nowy sztandar. Uroczystości nadania szkole nowego sztandaru rozpoczęły się od mszy świętej, która o godzinie 11.00 została odprawiona w kościele pod wezwaniem św. Jakuba.
Szkoła Podstawowa w Moszczenicy ma swojego patrona. Oficjalnie został nim św. Stanisław Kostka. Rodzice z tej okazji przekazali placówce nowy sztandar szkoły.
Sztandar dla “Kolibra”
Koło łowieckie “Koliber” z Kłudzic otrzymało w minioną sobotę sztandar.
Policja świętowała na Rynku Trybunalskim
W Piotrkowie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Policjanta połączone z przekazaniem tutejszej jednostce sztandaru.
Piotrkowska policja doczekała się sztandaru
Po 14 latach od reformy administracyjnej piotrkowska policja doczekała się swojego sztandaru. Wcześniej miała go Komenda Wojewódzka Policji w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat