Artykuły do tagu: szpilki

Spotkanie z blogerką Olą Radomską w Karuzeli Smaków
Już 21. maja o godzinie 17:00 Karuzela Smaków zaprasza wszystkie żywiołowe Kobiety na Wtorkowe Szpilki!
Kobiece spotkania w Restauracji Karuzela Smaków
Moda, uroda, babskie pogawędki... to może kojarzyć się tylko z jednym! Już 20 listopada br. o godzinie 17:00 Karuzela Smaków zaprasza na Wtorkowe Szpilki! To wydarzenie organizowane przez Kobiety dla Kobiet w każdym wieku, które chcą odpocząć od codziennej rutyny i obowiązków.
Szpilki – jaki model wybrać?
Obecnie szpilki to istna feeria barw, bogactwo fasonów i wzorów. Wystarczy wybrać się do pierwszego lepszego sklepu obuwniczego, aby znaleźć potwierdzenie tej tezy. Ma to oczywiście mnóstwo plusów, z drugiej strony jednak, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, znacznie utrudnia wybór. Dlatego też niniejszy tekst ma pomóc w decyzji co do tego, jakie szpilki wybrać i do czego je nosić.
Karuzela Smaków zaprasza na
Już 22 maja o godz. 17:00, w Restauracji Karuzela Smaków odbędzie się kolejne spotkanie z serii Wtorkowe Szpilki. Są to spotkania organizowane przez Kobiety dla Kobiet, które chcą od życia więcej, są otwarte na na nowe znajomości, a przede wszystkim pragną zmienić coś w swoim życiu!
Wtorkowe szpilki już 20 lutego
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie - Wtorkowe Szpilki w Karuzeli Smaków organizowane przez Kobiety dla Kobiet.
Zupełnie nowe inspirujące spotkania dla kobiet!
Już 28 listopada od godziny 17.00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie WTORKOWE SZPILKI w Karuzeli Smaków organizowane przez kobiety dla kobiet.
Wtorkowe Szpilki w Karuzeli Smaków
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie WTORKOWE SZPILKI w Karuzeli Smaków organizowane przez kobiety dla kobiet.
Karuzela Smaków zaprasza na
Restauracja "Karuzela Smaków" zaprasza wszystkie Panie na degustację potraw z nowego menu restauracji. Wtorkowe Szpilki są to cykliczne spotkania organizowane przez restaurację mieszczącą się w Hotelu "Best Western" przy ulicy Grota Roweckiego 5 w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat