Artykuły do tagu: szkolenia

10.10.2018 14:06
Bon-Apetyt na rozwój
Dotacje do 3000 zł na sfinansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych dla pracowników i właścicieli firm
z województwa łódzkiego.
Są pieniądze na szkolenia. ŁSSE w Piotrkowie i Bełchatowie
Augustin Egurrola, Eko Bio i Corin… Co wspólnego mają ze sobą: tancerz, firma dbająca o środowisko i marka, produkująca ekskluzywną bieliznę? Wszyscy już skorzystali z projektu Strefa RozwoYou, oferującego przedsiębiorcom z regionu dofinansowanie na podnoszenie kompetencji pracowników. Do tego grona codziennie dołączają kolejne firmy, bo Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Prowadzi nowy nabór do programu. Inny niż dotychczas – terenowy.
Najwyższy czas zacząć uświadamiać przyszłych kierowców
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi zorganizowali spotkania w piotrkowskich szkołach, w sprawie bezpieczeństwa na drogach. Głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi przyszłych kierowców na zagrożenia i konsekwencje wynikające z nieodpowiedniego prowadzenia pojazdu. Spotkania odbyły się w środę w I i III Liceum Ogólnokształcącym oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.
Bezpłatne szkolenie dla architektów, projektantów i inwestorów
To będzie już ostatnie w tym roku bezpłatne szkolenie, tym razem adresowane do architektów, projektantów i inwestorów.
W Piotrkowie będą szkolić przyszłych mistrzów. Rusza nabór
W piotrkowskiej Szkole Podstawowej nr 16 niebawem ruszy nabór do IV klasy sportowej o profilu piłka ręczna. Od przyszłego roku szkolnego, w tej placówce powstanie filia Ośrodka Szkolenia w Piłce Ręcznej Chłopców pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
Wyjątkowe szkolenie uavo vlos / bvlos. Licencja na drona w Warszawie
Już w październiku odbędzie się kolejny specjalny event szkoleniowy.
To będzie zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które skierowane jest do osób pragnących zostać pilotami drona.
22.08.2016 09:42
Nabór na nowy kurs OHP
Osoby bezrobotne w wieku 18-25 lat, nie uczące się w systemie dziennym, a chcące zdobyć nowy zawód mogą zgłaszać się do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP, które prowadzi właśnie nabór na kurs zawodowy – opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej.
Ruszył nabór wniosków w Powiatowym Urzędzie Pracy
Od 13 stycznia wnioski na organizację prac interwencyjnych dla bezrobotnych o ustalonym II profilu pomocy oraz od 18 stycznia wnioski na szkolenia oraz inne formy podnoszenia kwalifikacji dla osób bezrobotnych przyjmuje i przyjmować będzie piotrkowski PUP.
Kursy i szkolenia OHP szansą dla bezrobotnej młodzieży
Także w tym roku, w ramach aktywizacji społecznej, zawodowej i ekonomicznej młodzieży w wieku od 18 do 25 lat, piotrkowskie Młodzieżowe Centrum Kariery przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP prowadzi kursy i szkolenia, których celem jest przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy. Obecnie w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP trwają kursy kasjer-sprzedawca-fakturzysta oraz magazynier-operator wózka jezdniowego. W drugim półroczu br. planowane jest przeprowadzenie kolejnych czterech kursów, w tym m.in. technologa robót wykończeniowych w budownictwie.
Urząd Pracy zapłaci za szkolenia
Uwaga przedsiębiorcy! Jeśli prowadzicie firmę i zatrudniacie pracowników, którzy ukończyli 45 rok życia, możecie wysłać ich na kursy doszkalające.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat