Artykuły do tagu: szkola

Chcą pomóc Maćkowi. „Wigilia z serca” w SP we Włodzimierzowie
Wigilia Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by okazać serce osobom potrzebującym. Dlatego już 15 grudnia w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Przyrody we Włodzimierzowie odbędzie się „Wigilia z Serca” z licytacjami i zbiórką pieniędzy dla chorego Maciusia - mieszkańca gminy Sulejów.
Uczniowie SP nr 3 promowali tolerancję i zachęcali do badań profilaktycznych
To w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS, który wypada 1 grudnia. Piotrkowska placówka przy współpracy ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zorganizowała we wtorek apel, podczas którego w nietypowy sposób zaprezentowała problem tej nieuleczalnej choroby.
Uczniowie z SP nr 8 w Piotrkowie świętowali
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 8 mieli w piątek dwa powody do świętowania. Młodzież wraz z nauczycielami obchodzili Święto Patrona Szkoły, upamiętnili też 100-lecie odzyskania przez Polskę nieodległości. Dla wszystkich widzów przygotowana została niezwykła akademia.
Przedszkolaki wystąpiły przed seniorami
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Przedszkola Samorządowego nr 14 w Piotrkowie, w czwartek zaprezentowały akademię dla osób, które ze względu na stan swojego zdrowia nie były w stanie świętować obchodów 11 listopada. Wydarzenie odbyło się w piotrkowskim Domu Pomocy Społecznej.
Gmina Grabica: Szkoła w Brzozie też świętowała 100-lecie
Z okazji Święta Niepodległości we wszystkich szkołach gminy Grabica w uroczysty sposób wybrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”. W SP im. Adama Mickiewicza w Brzozie 9 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Uczniowie z Sulejowa uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie patriotycznym
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Do hymnu”. W ten sposób uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
11.11.2018 00:32
Żywa flaga w Ekonomiku
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 z okazji stulecia wolnej Polski gościli piotrkowskich kombatantów i śpiewali hymn w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”.
Krakówka biła rekord dla Niepodległej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 to kolejna piotrkowska placówka, która przygotowała patriotyczną uroczystość z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wzięli też udział w ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu".
Biało-czerwona uroczystość na Piomie
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie przygotowali patriotyczną uroczystość z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczniowie i nauczyciele z ZSP 1 wspólnie zaśpiewali hymn
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat