Artykuły do tagu: szkołyśrednie

 Dzień otwarty w piotrkowskiej
Pokazy z kickboxingu, zajęcia z kryptologii i szyfrowania, warsztaty graficzne i rysunkowe to tylko niektóre z atrakcji, jakie z okazji Dnia Otwartych Drzwi przygotowała piotrkowska „Budowlanka”. Pierwszego dnia wiosny na wszystkich odwiedzających Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 czekali nauczyciele, doradcy zawodowi i uczniowie. Oferta edukacyjna placówki dotyczyła zarówno nauki w technikum, jak i w szkole branżowej I stopnia.
W czwartek Dzień Otwartych Drzwi w
Już w czwartek, 21 marca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie (ul, Broniewskiego 16) zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Początek o godzinie 9.00. Oferta skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej, a także do rodziców uczniów.
Czy w piotrkowskich szkołach średnich wystarczy miejsca dla nowych uczniów?
We wrześniu 2019 roku do szkół średnich trafi tzw. podwójny rocznik, czyli zarówno młodzież, która ukończyła ośmioklasową podstawówkę, jak i absolwenci gimnazjów. W związku z tym we wszystkich piotrkowskich placówkach powstanie więcej oddziałów klas pierwszych. - Niektóre szkoły będą na skutek tych zmian przepełnione, ale sobie z tym poradzimy - zapewnił Radosław Kaczmarek, kierownik Referatu Edukacji w piotrkowskim Urzędzie Miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat