Artykuły do tagu: szkołamuzyczna

3 grudnia (wtorek) o godzinie 18.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie odbędzie się Recital Akordeonowy w wykonaniu Przemysława Wojciechowskiego, studenta prof. Klaudiusza Barana z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Festiwal Letni.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Międzynarodowe Warsztaty Orkiestrowe "Dwa kraje, dwie szkoły, jedna muzyka".
Zakończyli remont Szkoły Muzycznej w Piotrkowie
Zakończył się remont elewacji szkoły muzycznej w Piotrkowie. W tym tygodniu planowany jest odbiór techniczny prac.
Piotrków: Remont Szkoły Muzycznej już na finiszu
- W umowie podpisanej z firmą, która wykonuje remont, termin zakończenia prac przewidziany jest na 30 listopada br., ale roboty budowlane są bardzo przyśpieszone i w tej chwili mam zapewnienie, że w drugiej połowie października remont powinien się zakończyć. Właściwie w tej chwili trzeba położyć kamień na taras, na schody, na balkony. Trzeba tylko dopracować detale – mówi Ewa Kamińska, dyrektor piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.
Szkoła muzyczna: Połowa prac już wykonana
Remont budynku piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej minął półmetek. Odtworzono już wszystkie detale architektoniczne znajdujące się na elewacji.
Znamy już laureatów VIII ogólnopolskiego konkursu pianistycznego imienia Ignacego Jana Paderewskiego, który zakończył się w sobotę w piotrkowskiej Szkole Muzycznej.
Piotrków: Pałacyk odzyskuje świetność
Trwa remont zabytkowego pałacyku przy Pasażu Karola Rudowskiego 4 (niegdyś własność rodziny Rudowskich, a dziś siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej).
Trwa VIII konkurs pianistyczny imienia Ignacego Jana Paderewskiego.
Pałac Rudowskich doczekał się remontu. Zabytkowy budynek piotrkowskiej Szkoły Muzycznej przechodzi właśnie modernizację elewacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat