Artykuły do tagu: szkołamuzyczna

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert „Młodzi, zdolni”.
W szkole muzycznej nie będzie podstawówki, ale będzie remont
W piotrkowskiej Państwowej Szkole Muzycznej od września szykują się spore zmiany. Nie będą się już odbywać tu lekcje dla uczniów z klas Szkoły Podstawowej nr 10.
Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza 18 czerwca (środa) 2014 godzina 18.00 na Recital Fortepianowy w wykonaniu Ewy Baranowskiej.
07.06.2014 00:59
Posłuchaj, pogrilluj!
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza już dziś, w sobotę (7 czerwca) na “Festiwal Letni”.
Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na koncert akordeonowy w wykonaniu Pawła Ściebiora (akordeon), studenta klasy prof. Jerzego Łukasiewicza UMFC w Warszawie oraz Pauliny Kusy (skrzypce), studentki klasy prof. Tadeusza Gadziny i as. Pauliny Sokołowskiej UMFC w Warszawie. Koncert odbędzie się w czwartek (5 czerwca) o godzinie 18.00.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego serdecznie zaprasza w czwartek (24 kwietnia) o godzinie 18.00 na Koncert Orkiestry Kameralnej w wykonaniu uczniów ze szkoły muzycznej w Mikkeli (Finlandia).
W dniach  21- 22 marca odbędzie się w piotrkowskiej szkole muzycznej Regionalny Konkurs Akordeonowy.
24 lutego (poniedziałek) o godzinie 17.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie odbędzie się Recital Fortepianowy w wykonaniu Malwiny Musiał, studentki klasy dr hab. Mirosława Herbowskiego z Akademii Muzycznej w Krakowie.
19 grudnia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie odbył się „Wieczór Kolęd”.
Melodyjne ławki przed Szkołą Muzyczną
Dwie nowe ławki stanęły przed Szkołą Muzyczną w Piotrkowie. Konstrukcje tematycznie nawiązują do miejsca montażu, ponieważ ich siedziska to odwzorowanie klawiszy pianina, a oparcia to pięciolinia zdobiona nutami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat