Artykuły do tagu: szkołamuzyczna

Szkoła muzyczna w Piotrkowie ma już pół wieku
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim będzie świętować jubileusz 50-lecia.
Letni Festiwal przed Szkołą Muzyczną
17 zespołów wystąpiło w sobotnie przedpołudnie na corocznym Festiwalu Letnim Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie.
Koncert karnawałowy na UJK
W najbliższy czwartek (28.01) w Filii UJK, odbędzie się koncert karnawałowy. Organizatorem wydarzenia są Uniwersytet Jana Kochanowskiego wraz z Państwową Szkołą Muzyczną w Piotrkowie.
Uczniowie szkoły muzycznej wystąpią u Panien
W najbliższy czwartek (7 stycznia) w kościele akademickim Panien Dominikanek odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Piotrkowie. Szczegóły na plakacie.
XI Festiwal Klarnetowy w Szkole Muzycznej
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na XI Festiwal Klarnetowy, który potrwa od 12 do 16 maja. Szczegóły na plakacie.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie zaprasza na Recital Fortepianowy Ewy Baranowskiej (studentki Akademii Muzycznej w Krakowie), który odbędzie się w piątek (20 lutego) o godz. 17.30 w sali koncertowej szkoły.
Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki
Najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki będzie można usłyszeć podczas koncertu, który dla wszystkich mieszkańców Piotrkowa przygotowała Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im I. Paderewskiego.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego zaprasza na „Wieczór Kolęd”, który odbędzie się w czwartek (18 grudnia) o godz. 17.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie.
W dniach 27-29 listopada Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie gościć będzie uczestników IX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. I.J. Paderewskiego.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim, włączając się w obchody "Roku Kolberga" organizuje w najbliższy piątek (17 października) o godz. 17:00 interesującą audycję słowno-muzyczną.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat