Artykuły do tagu: szampon

Szampon na łuszczycę - jak działa?
Szampon na łuszczycę jest pierwszym krokiem w pielęgnacji skóry głowy objętej tym schorzeniem. Głównym zadaniem szamponu jest usunięcie łuski i zanieczyszczeń, tak aby skóra głowy mogła lepiej wchłaniać substancje aktywne z leków czy z kosmetyków. Regularne oczyszczanie dobrym preparatem nie tylko pomaga zlikwidować zrogowaciały naskórek, ale przyczynia się do złagodzenia świądu i innych objawów łuszczycy oraz chroni przed rozwojem bakterii i grzybów. W artykule skoncentrujemy się na poszukiwaniach kosmetyku, który będzie zapewniał takie działanie.
Szampon do brody, czyli pierwszy krok do męskiego zarostu!
Pewnie spotkałeś się już z przeróżnymi określeniami i porównaniami męskiej brody. Można ją porównać na przykład do związku z kobietą – jak nie zadbasz, to rozstanie murowane albo do rośliny – bez odpowiednich składników odżywczych i regularnego nawadniania z pewnością uschnie. Jeśli zatem nie chcesz, by spełnił się któryś z czarnych scenariuszy, weź sprawy w swoje ręce. Zacznij od gruntownego oczyszczenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat