Artykuły do tagu: swieta

Jak nie zwariować na święta?
W sobotę 15 grudnia w Drużbicach w powiecie bełchatowskim odbędą się warsztaty cukierniczo - rękodzielnicze "Domek z piernika". Po nich zaplanowano debatę "Jak nie zwariować w święta?". Obie imprezy odbędą się w świetlicy obok apteki, a początek zaplanowano na godzinę 16:00.
W niedzielę miejska wigilia
Na przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim zapraszają mieszkańców władze Piotrkowa. W niedzielę (16 grudnia) będzie wspólne kolędowanie, poczęstunek i niespodzianki.
Świąteczny prezent i sanie Mikołaja – w Piotrkowie pojawią się nowe iluminacje
133 tys. zł chcą przeznaczyć władze miasta na zakup kolejnych świątecznych iluminacji. Na ulicach miasta mają pojawić się sanie Mikołaja i prezent. Wszystko na wzór świetlnej bombki, która stanęła przy pomniku Jana Pawła II w centrum miasta, gdzie piotrkowianie robią sobie w okresie świątecznym zdjęcia.
Pamiętajmy, że w święta także przysługuje nam pomoc medyczna.
Od środy od godziny 18.00 do piątku do godziny 8 rano, w razie nagłego zachorowania możemy udać się do dowolnego punktu świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. W sytuacji nagłego zagrożenia zdrowia lub życia pomocy udzielają Izby Przyjęć lub Szpitalne Oddziały Ratunkowe.
Pamiętajmy o gen. Janie Henryku Dąbrowskim
Dwusetna rocznica śmierci gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, legendarnego założyciela i dowódcy Legionów Polskich we Włoszech, a następnie generała dywizji Wojsk Polskich Księstwa Warszawskiego, przypada w środę (6.06). Z tej okazji w piotrkowskiej farze oraz w kościele pw. NMP i Św. Tomasza Kantuaryjskiego, należącym do Klasztoru OO. Cystersów w Sulejowie, o godzinie 17.00 odbędą się msze święte upamiętniające bohatera.
01.04.2018 15:03
Święta pod palmami?
Wielkanoc kojarzy się ze świętowaniem w domowym zaciszu i w gronie rodziny. Tymczasem na przestrzeni ostatnich lat coraz więcej osób decyduje się na wyjazd zagraniczny.
Świąteczna przerwa w rozgrywkach
Tradycyjnie wszystkim sportowcom, trenerom, działaczom oraz oczywiście kibicom życzymy wesołych i przede wszystkim w miarę możliwości aktywnych Świąt Wielkanocnych. Po tej świątecznej przerwie sportowe rozgrywki wkroczą w decydującą fazę, emocji na pewno więc nie zabraknie zarówno na arenie lokalnej, krajowej, jak i tej międzynarodowej.
Zmiany w rozkładzie jazdy na święta
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy na czas świąt wielkanocnych.
Koszyczek wielkanocny w Czarnocinie
Stoły pełne wielkanocnych przysmaków, wyroby rękodzielnicze oraz występy artystyczne - wszystko to przygotowano w ramach koszyczka wielkanocnego w Czarnocinie.
Świąteczno-noworoczne spotkanie krwiodawców
Coroczne świąteczno-noworoczne spotkanie krwiodawców z klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Piotrkowie odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego. Krwiodawcy nie tylko otrzymali odznaczenia, ale także uczcili 45-lecie Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat