Artykuły do tagu: supermarket

Ukradli czekoladę i konserwy, pobili pracownicę sklepu
Za kradzież i atak na pracownicę supermarketu policja zatrzymała 27-letniego mężczyznę i 19-letnia kobietę. Sprawcom postawiono zarzuty kradzieży rozbójniczej. Grozi im do 10 lat więzienia.
Nie będzie Tesco w Piotrkowie
Sieć Tesco zamyka 18 sklepów w kraju, które nie przynoszą zysków. Wśród nich znalazł się supermarket przy ul. Szkolnej w Piotrkowie.
Zabrał z półki butelkę wódki. Kradzież rozbójnicza w supermarkecie w Piotrkowie
Ukradł butelkę wódki, uderzył pracownika ochrony i uciekł ze skradzionym towarem. 30-latek usłyszał już zarzuty. Okazało się, że działał w warunkach recydywy.
Policjant po służbie zatrzymał złodzieja cukierków
Policjant, podczas przedświątecznych zakupów, zatrzymał złodzieja. 26-latek odpowie za kradzież ze sklepu skrzynki cukierków wartych prawie 175 złotych.
Pościg ulicą Łódzką. Co padło łupem złodziei?
Kawka i coś słodkiego... do kawki – te produktu padły łupem złodziei, którzy – jak sami przyznali – wybrali się na łowy do Piotrkowa Trybunalskiego. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzieże.
Hipermarket Real w Piotrkowie otwarty
Od 8.00 rano na zakupy przy Al. Sikorskiego może przyjść każdy.
Hipermarket Carrefour w Piotrkowie zamknął się dla klientów. Wigilia była ostatnim dniem sprzedaży - potwierdziła rzeczniczka prasowa sieci. W hipermarkecie zatrudnionych było ponad sto osób.
W związku ze sprzedażą francuskiej sieci Auchan, niemieckiego Reala, w Piotrkowie także z czasem zmieni się szyld hipermarketu z przy Sikorskiego. - Jeśli sklep będzie otwierany przed zatwierdzeniem sprzedaży przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów to otwarty będzie Real - mówi Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik prasowy sieci handlowej Real.
Piotrków: Zamiast Carrefoura będzie Auchan?
O tym, że Carrefour wyprowadza się z naszego miasta, wiemy od kilku tygodni. Już w październiku pojawiła się informacja, że 117 pracowników hipermarketu straci pracę. Związane jest to ze zmianą właściciela sklepu. W pierwszym kwartale przyszłego roku francuską sieć Carrefour w Piotrkowie zastąpić miał niemiecki Real. Zmiana planów. W związku z tym, że Real ma zostać przejęty przez Auchan, w Piotrkowie... ma być Auchan.
Tłumy na otwarciu OBI w Piotrkowie
Dziś dla klientów otwarto market budowlany OBI. Przybyły tłumy. Kilka minut po godzinie 8.00 nie było już miejsc wolnych na parkingu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat