Artykuły do tagu: strefazrzutu

Zaginęła czasza spadochronu
Piotrków Trybunalski to znana w całym kraju Strefa Zrzutu, dlatego nie zdziwił nas mail, który otrzymaliśmy od pana Arka. Okazało się, że zaginęła mu czasza spadochronu.
Wypadek na piotrkowskim lotnisku
Wypadek na piotrkowskim lotnisku. Kobieta podczas wykonywania skoku ze spadochronem spadła w pobliżu jednego z budynków. Na szczęście przeżyła, z urazem nogi trafiła do szpitala. Jej życiu nic nie zagraża.
31.03.2014 09:02
Aerostat nad Piotrkowem
W minioną sobotę, 29 marca, nad Piotrkowem unosił się balon. Aerostat startował z lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej i tam też lądował. Do Piotrkowa przybył wraz z grupą skoczków Strefy Zrzutu, którzy skokami z balonu zainaugurowali spadochronowy sezon.
Oddali jubileuszowe skoki
Czterech skoczków z PeTe Skydive, czyli Piotrkowskiej Strefy Zrzutu w ten weekend na piotrkowskim lotnisku obchodziło wyjątkowy jubileusz.
Piotrkowska Strefa Zrzutu niezmiennie przyciąga tłumy amatorów mocnych wrażeń. Tylko w ciągu kilkunastu ostatnich dni na skok ze spadochronem zdecydowało się ponad 100 osób.
Strefa zrzutu przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu
Strefa zrzutu Pete Skydive zaprasza już w ten weekend na skoki do Piotrkowa Trybunalskiego.
Tragiczny wypadek - zginął skoczek-instruktor
Do tragicznego skoku doszło około godziny 15.00 w pobliżu piotrkowskiego lotniska, gdzie od lat działa Strefa Zrzutu PeTe Skydive.
Piotrków. Ruszyła Strefa Zrzutu
Ruszyła Strefa Zrzutu nad Piotrkowem Trybunalskim. Kilkudziesięciu pasjonatów skoków ze spadochronem oraz akrobacji w powietrzu zjechało z całej Polski na płytę lotniska Aeroklubu Piotrkowskiego, żeby … poskakać.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat