Artykuły do tagu: straż

Pożar kamienicy w Piotrkowie. Jedna osoba nie żyje
W sobotni poranek doszło do groźnego pożaru przy ul. Narutowicza w Piotrkowie. Podczas przeszukiwania pomieszczeń strażacy znaleźli ciało 65-latka.
Święto strażaków ochotników w Wolborzu
Wojewódzkie obchody 100-lecia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP odbyły się w sobotę w Wolborzu. Na uroczystości stawili się druhowie z całego województwa.
Tym razem skończyło się na strachu
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło we wtorkowy (7 września) poranek w miejscowości Proszenie w gminie Wolbórz. Prowadzący daewoo mężczyzna wypadł z drogi. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Pod numerem 998 nie dodzwonisz się już do piotrkowskiej straży
Od poniedziałku (6 września), korzystając z numeru 998 nie dodzwonimy się już do punktu dowodzenia piotrkowskiej Straży Pożarnej, a wszystkie połączenia alarmowe są kierowane do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Łodzi, które przyjmie zgłoszenie i przekaże je do właściwej jednostki PSP. Nowy system ma m.in. pomóc wyeliminować trafianie do służb zgłoszeń niezasadnych lub fałszywych, które są cały czas poważnym problemem, a w niekiedy mogą nawet doprowadzić do tragedii.
Po 300 tys. zł na sprzęt dla straży pożarnej i policji
Dwie dotacje w wysokości po 300 tys. zł każda przekazał samorząd województwa łódzkiego policji i Państwowej Straży Pożarnej garnizonu łódzkiego. Marszałek Grzegorz Schreiber podpisał umowy dotacyjne w środę (25 sierpnia).
Wypadek w Gomulinie - ranny 59-latek
W środowy (25.08) poranek, na drodze krajowej 74j doszło do groźnego wypadku. Kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn stracił nad nim panowanie i wypadł z drogi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Łódzkie: w Bzurze odnaleziono ciało 13-latka
Strażacy z grupy wodno-nurkowej odnaleźli w czwartek w rzece Bzura ciało chłopca. To prawdopodobnie poszukiwany od wtorku 13-latek, który zniknął pod wodą podczas kąpieli w rzece w miejscowości Bednary (Łódzkie). Akcja poszukiwawcza zorganizowana została z udziałem m.in. grup wodno-nurkowych z Piotrkowa Trybunalskiego i Łodzi.
Pożar balotów słomy w gminie Grabica
Do pożaru balotów słomy doszło w Gutowie Dużym w gminie Grabica. Na miejscu działały zastępy państwowej oraz ochotniczej straży pożarnej.
Chciała pomóc wnuczce. Seniorka utknęła w studni
Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeczycy, otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która utknęła w studni. Sytuacja miała miejsce na jednej z posesji na terenie gminy Rzeczyca w powiecie tomaszowskim.
Wypadek w Piotrkowie. Jedna osoba trafiła do szpitala
W sobotę (07.08) około godz. 17.00 na rogu ulic Stronczynskiego i Wojska Polskiego w Piotrkowie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. W wyniku wypadku kierowca jednego z aut został odwieziony do szpitala.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat