Artykuły do tagu: stopa

Przed nami okres Wszystkich Świętych, to dla katolików czas zadumy i wspomnień o tych, którzy odeszli. 1 listopada w piotrkowskich kościołach odbędą się msze święte w intencji zmarłych.
180 lat później. Analiza przegranej
Wszystkie polskie powstania XIX wieku zakończyły się klęskami. Zarówno w 1848 jak i 1863 roku szans na wygraną nie było. Na sukces mogliśmy liczyć w 1830 i 1831 roku. Niestety to Rosjanie byli górą? Dlaczego mimo olbrzymich szans nie uzyskaliśmy wówczas pełnej niepodległości? Na portalu ePiotrkow.pl analiza zdarzeń sprzed lat.
W tym roku wcześniej odwiedzaliśmy groby
Ładna pogoda i korzystny układ w kalendarzu spowodowały, że w tym roku na cmentarze udaliśmy się wcześniej. Już w sobotę w Piotrkowie można było spotkać tysiące osób odwiedzających groby bliskich. Dziś ruch również jest duży, choć z dojazdem – szczególnie w godzinach rannych – nie było problemu.
Od soboty do poniedziałku kierowców czekają spore zmiany w ruchu (zwłaszcza w rejonie cmentarzy). - W Piotrkowie będą pewne utrudnienia - podkreśla podinsp. Artur Szczegielniak - naczelnik piotrkowskiej "drogówki".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat