Artykuły do tagu: stomatolog

Pogratuluję komuś, kto wytrzyma w tym dwie godziny...
Naszą redakcję odwiedziła Anna Skowrońska, dentystka z Piotrkowa i opowiedziała nam o trudach pracy w dobie pandemii.
Jak działają gabinety stomatologiczne w czasie epidemii?
W czasie epidemii koronawirusa wiele branż z konieczności lub przymusu musiało zawiesić swoją dziłalność. Są też tacy, którzy działają cały czas. Wśród nich są np. stomatolodzy. Jak wygląda obecnie ich praca?
Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Piotrkowie Trybunalskim
Chcesz zadbać o piękny i zdrowy uśmiech, u siebie lub swojej pociechy? Jednocześnie zależy Ci na zabiegach przeprowadzonych w przyjaznej i bezstresowej atmosferze? W Piotrkowie jest miejsce idealne dla Ciebie. Klinikę stomatologiczną Soft Dent Stomatologia, mieszczącą się w budynku „nowej Hawany” przy ul. Narutowicza 9/13 tworzy zespół doświadczonych lekarzy, którzy zadbają o zdrowie Twoich zębów i stawiają sobie za cel, abyś zapamiętał ich gabinet i fotel, jako komfortowe i pełne ciepła miejsce.
Czy zawsze wiem, co robi dentysta? Dialog stomatolog-pacjent kluczem do zdrowej jamy ustnej
Ile razy zdarzyło się, że po wizycie u lekarza dentysty nie wiedzieliście, ile zębów wymaga leczenia, jaki jest stopień ich zniszczenia, co należy zrobić, aby mieć zdrową jamę ustną? Czy rodzice, którzy przyszli z dzieckiem do gabinetu zawsze wiedzą i rozumieją, jaki będzie przebieg leczenia np. ortodontycznego. Ile potrwa to leczenie, jakie są pozytywne skutki zaproponowanego rozwiązania, a co jeśli się go zaniecha?
Sulejowscy uczniowie mają kompleksową opiekę stomatologiczną
Gabinet stomatologiczny dla uczniów sulejowskich szkół otwarto we wtorek we Włodzimierzowie. We wrześniu zaczęła obowiązywać nowa ustawa o opiece zdrowotnej nad uczniami. Zgodnie z nią każde dziecko ma mieć zapewnioną w szkole profilaktykę zdrowotną oraz opiekę stomatologiczną.
Aleksandrów. Program profilaktyki stomatologicznej
Gmina Aleksandrów realizuje program profilaktyki stomatologicznej dla dzieci ze szkół podstawowych. Jego celem jest poprawa stanu zdrowia jamy ustnej uczniów.
Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry
Zawody medyczne nie zawsze wymagają wieloletnich studiów i praktyk. Okazuje się, że zdobycie kwalifikacji asystenta czy technika może zająć jedynie cztery semestry nauki. Czy warto przeznaczyć ten czas na zdobycie nowego zawodu?
W Piotrkowie dentysta nawet w nocy
Dobra wiadomość dla mieszkańców Piotrkowa i okolic. W razie nagłego bólu zęba czy powikłań związanych z wcześniejszym leczeniem można będzie skorzystać z pomocy stomatologa w poradni pracującej w ramach doraźnej opieki stomatologicznej.
Darmowa stomatologia  jednak we wszystkich gminach?
Niewykluczone, że na terenie gmin Aleksandrów, Moszczenica, Sulejów i Ręczno jednak będą działać przychodnie, w których mieszkańcy uzyskają bezpłatną pomoc stomatologiczną. Dyrektor łódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia postanowił ogłosić dodatkowe konkursy dla tych jednostek, których nie wybrano w pierwotnym postępowaniu.
Nowe poradnie w szkołach
Prawie 400 tysięcy złotych więcej (377 433,58 zł) niż w I półroczu tego roku Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ przeznaczy na leczenie mieszkańców powiatów bełchatowskiego, tomaszowskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego i opoczyńskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat