Artykuły do tagu: stolarz

Przed nami kolejne pikniki firmowe branży stolarskiej
Kolejne pikniki firmowe branży stolarskiej odbędą się w naszym regionie. Będzie można zapoznać się z nowymi produktami, które pojawiły się na rynku oraz porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z wystawcami. Pierwsze spotkanie rozpocznie w czwartek (5 września) o 10.00 przy ul. Młodzowskiej 11 w Radomsku, a kolejne w piątek (6 września) o 10.00 przy ul. Roosevelta 46 w Piotrkowie Trybunalskim.
Targi stolarskie w Piotrkowie
Piotrkowscy stolarze w piątek na brak atrakcji nie mogą narzekać. Firma ADS już po raz 13. zorganizowała dla nich spotkanie branżowe, które potrwa do godziny 15.00.
Zbliża się czas dokonywania wyborów. Gimnazjaliści i ich rodzice zastanawiają się, jaką wybrać szkołę. Młodzi ludzie i wspomagający ich w wyborze dorośli muszą sobie uświadomić, że wybór zawodowego kierunku kształcenia nie przekreśla decyzji o studiach wyższych, a jedynie może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim to dobra szkoła z tradycjami.
Radomsko: Dni stolarza z Ewą Minge
Ewa Minge była gościem honorowym radomszczańskiego Święta Stolarza. Znana projektantka mówiła o modzie, o stylu i o biznesie. Ewa Minge projektuje nie tylko ubrania, ale również meble i wyposażenia wnętrz. W Radomsku przekonywała, że warto działać wspólnie, aby wypromować miasto jako zagłębie meblowe.
VI Piotrkowskie Targi Branży Meblarskiej
VI Piotrkowskie Targi Branży Meblarskiej w siedzibie firmy ADS. To jedna z największych tego typu imprez w regionie.
Święto rzemieślników w Radomsku
Jak co roku w dniu swojego patrona - św. Józefa – 19 marca świętują radomszczańscy stolarze. Tym razem uroczystości zbiegły się z 60-leciem Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat