Artykuły do tagu: starocie

Kolejna giełda staroci tuż-tuż
15 września na dziedzińcu Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się ostatnia w tym roku edycja Piotrkowskiej Giełdy Staroci, organizowana we współpracy z Piotrkowskim Klubem Kolekcjonera.
W niedzielę Piotrkowska Giełda Staroci
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim i Piotrkowski Klub Kolekcjonera zapraszają na VIII Piotrkowską Giełdę Staroci, która odbędzie się w niedzielę 19 maja na dziedzińcu muzealnym pl. Zamkowy 4.
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na sierpniową giełdę staroci
VII Piotrkowska Giełda Staroci odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Piotrkowie.
Giełda staroci przy piotrkowskim Muzeum
W niedzielę od rana na Placu Zamkowym w Piotrkowie można spotkać kramarzy, którzy postanowili sprzedać swoje zbiory podczas VII Piotrkowskiej Giełdy Staroci. Przedmioty, które można nabyć są przeróżne i pochodzą też z bardzo różnych czasów.
Ostatnia w tym roku Giełda Staroci
Podczas ostatniej w tym roku Giełdy Staroci, która odbyła się w niedzielę (5 października) lokalni kolekcjonerzy oferowali nie tylko książki, stare monety, medale, widokówki, zdjęcia, obrazy, słynne remery i cordiale, ale także płyty winylowe czy porcelanę.
Giełda staroci w Piotrkowie
Można na niej kupić wszystko, co stare i ciekawe. Przy Zamku Królewskim w Piotrkowie odbyła się giełda staroci.
Stare zegary, książki, a nawet biżuteria - to wszystko można było kupić wczoraj podczas pierwszej Piotrkowskiej Giełdy Staroci.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat