Artykuły do tagu: stadion

Już w środę na piotrkowskim stadionie najważniejszy mecz w tym sezonie
Przedstawiciele Zarządu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej oraz kierownictwa Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na finał rozgrywek w piłkę nożną o Puchar Polski na szczeblu województwa łódzkiego. W finale spotkają się trzecioligowe drużyny UNII Skierniewice i Klubu Piłkarskiego RKS LECHIA 1923 Tomaszów Mazowiecki.
Stadion PKS Polonii Piotrków zostanie wyremontowany?
Wiele wskazuje na to, że stadion PKS Polonii Piotrków przy ul. Reagana zostanie zmodernizowany i to jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie zmieni się ogrodzenie, a trybuny zostaną zadaszone.
Akcja „Biegam, bo lubię” tym razem w czwartki
Bezpłatne zajęcia biegowe w ramach akcji „Biegam, bo lubię” rozpoczną się w Piotrkowie Trybunalskim już w najbliższy czwartek, 11 kwietnia. Treningi, koordynowane przez przedstawicieli Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina będą się odbywać w każdy czwartek o godzinie 18.30.
Widzieliście tych mężczyzn? Policja poszukuje pseudokibiców
Policja próbuje ustalić tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Wytypowano i zatrzymano dotąd 10 osób w wieku 20 - 31 lat, to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia. Policja poszukuje kolejnych osób.
W Ręcznie zbudują drugą Spałę?
Ma podnieść atrakcyjność regionu, już dziś władze województwa nazywają go drugą Spałą, ma być gotowy w grudniu 2018 roku. W Ręcznie już za chwilę rozpocznie się modernizacja obiektu sportowego LZS.
Kolejny międzypaństwowy mecz piłkarski w Piotrkowie
Spotkanie odbędzie się jesienią na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił w piątek na antenie Radia Strefa FM Stanisław Sipa, prezes piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się wówczas młodzieżowa reprezentacja Polski.
15.10.2017 13:31
OSiR już myśli o zimie
Choć mamy jeszcze październik to Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie już intensywnie przygotowuje się do sezonu zimowego.
Urząd Miasta wydał oświadczenie w sprawie nowego cennika
Jak już informowaliśmy za korzystanie z boisk, znajdujących się na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim trzeba zapłacić więcej niż dotychczas. Od 14 września obowiązuje nowy cennik opłat za korzystanie z piotrkowskich obiektów sportowych. Temat wzbudził wiele kontrowersji, oświadczenie w tej sprawie wydali w czwartek przedstawiciele Urzędu Miasta. Poniżej publikujemy je w całości.
Nowy cennik uderzy po kieszeni...ale nie wszystkich
Za korzystanie z boisk, znajdujących się na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim trzeba zapłacić więcej niż dotychczas. Od 14 września obowiązuje nowy cennik opłat za korzystanie z piotrkowskich obiektów sportowych, który wprowadzono bez konsultacji z przedstawicielami klubów. Najbardziej podwyżkę odczują rodzice młodych piłkarzy, trenujących na Stadionie Miejskim, tymczasem stawki za korzystanie z płyty przy ulicy Broniewskiego, gdzie trenują zawodnicy Polonii nie zmieniły się od kilku lat.
To nie żart! 1 kwietnia ruszają treningi BiegamBoLubię
Śnieg stopniały, a to znak, że czas obudzić się z zimowego snu i zacząć biegać. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może chcesz wznieść się na jeszcze wyższy poziom pod okiem profesjonalnego trenera? Właśnie rusza ósmy sezon największej ogólnopolskiej akcji treningowej – BiegamBoLubię, również w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat