Artykuły do tagu: srock

Dyrektor oficjalnie zawieszony
Wójt gminy Moszczenica - Marceli Piekarek oficjalnie zawiesił byłego już dyrektora Zespołu Szkół w Srocku - Sławomira Pigonia.
Dyrektor przywłaszczył 25 tysięcy złotych
Dyrektor Zespołu Szkół w Srocku zawieszony w czynnościach służbowych. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Alkohol w szkole? Rodzice mówią dość
- Nauczyciele nie przychodzą na lekcje, zajęcia z informatyki nie istnieją, dzienniki zniknęły, dzieci mówią, że w szkole jest alkohol. Do tego nie wiadomo, co stało się z pieniędzmi za wynajem sali gimnastycznej – takie zarzuty wysuwają rodzice uczniów.
04.04.2013 09:48
  Śpiewali po polsku
26 marca odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej zorganizowany przez Zespół Szkół w Srocku i Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy konkursu podzieleni byli na trzy kategorie wiekowe: klasy I - III, IV - VI oraz gimnazjum.
80-lecie istnienia świętuje w tym roku Koło Gospodyń Wiejskich w Srocku. - To najstarsze koło w gminie Moszczenica i jedno z najstarszych w powiecie piotrkowskim, dlatego zamierzamy hucznie uczcić tę rocznicę - mówi Halina Derach, przewodnicząca Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Moszczenicy.
Irena Oleksiewicz z Koła Gospodyń Wiejskich w Srocku została Gospodynią Roku 2011 powiatu piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat