Artykuły do tagu: srock

Odcinek Autostrady A1 od Piotrkowa do Częstochowy będzie budowany w śladzie obecnej Drogi Krajowej numer 1. To rodzi obawy mieszkańców gmin położonych przy Drodze Krajowej 91 - na przykład gminy Kamieńsk. Gdy rozpoczną się prace, tranzyt z krajowej jedynki przeniesie się na tzw. starą trasę. - Boimy się, że budynki i droga mogą nie wytrzymać, a tiry rozjadą centrum Kamieńska - zaznacza burmistrz, Bogdan Pawłowski.
Sukces bilardzistki ULKS Dragon Srock
Monika Piera, zawodniczka ULKS Dragon Srock wywalczyła złoty medal podczas XX Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach. Na podium podczas tej imprezy stanęli również reprezentanci UKS Snikers Rękoraj.
Bilardzista ze Srocka powołany do kadry narodowej
Adrian Kozakowski z klubu Dragon Srock został powołany do kadry narodowej juniorów w pool bilardzie. To efekt dobrego występu podczas ostatnich mistrzostw Polski, które odbyły się w Kielcach.
07.05.2017 10:37
Audi dachowało w Srocku
W niedzielę, kilka minut przed 9 rano, na DK 91 w Srocku, kierowca audi podczas wyprzedzania toyoty, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu, a następnie dachował.
Zwłoki w Srocku. 58-latek z zarzutem zabójstwa
35-latka, której zwłoki znaleziono przed kilkunastoma dniami w Srocku, została zamordowana. Zatrzymano 58-latka. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa.
Zwłoki kobiety znalezione w Srocku
Mężczyzna idący w poniedziałkowy poranek drogą w Srocku w powiecie piotrkowskim zauważył leżącą kobietę. Okazało się, że była martwa.
Rowerzysta przygnieciony przez cysternę [Aktualizacja]
Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę ok. 21.00 na wysokości skrzyżowania DK 91 z drogą prowadzącą z miejscowości Jarosty do miejscowości Kafar. Gdy rowerzysta przejeżdżał w tym miejscu przez DK 91, nadjechała cysterna, widoczność była ograniczona, ponieważ padał deszcz, kierowca próbował ominąć rowerzystę, ale skręcił tak gwałtownie, że samochód wpadł do rowu, przygniatając 35-letniego mieszkańca gm. Grabica, który zginął na miejscu. 26-letni kierowca cysterny był trzeźwy.
Koniec protestów na DK 91. Jest porozumienie?
Miał trwać od godziny 11:00 do 15:00 – ostatecznie piątkowy protest mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica w Srocku w ogóle się nie zaczął. Mało tego - organizator serii strajków, Andrzej Prochoń, potwierdził, że kolejne demonstracje w tym roku już się nie odbędą.
W piątek w Srocku utrudnienia...
... a to za sprawą kolejnego, czwartego już protestu mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica przeciwko wzmożonemu ruchowi tranzytowemu na odcinku pomiędzy Srockiem a Piotrkowem.
Protest, który trwał pół godziny
Miało być to pięć godzin, ostatecznie nie zajęło nawet trzech kwadransów - zakończył się kolejny protest rolników z gmin Grabica i Moszczenica. Protest, który przez kilka chwil spowodował paraliż i ogromny chaos przy wyjeździe z Piotrkowa w kierunku Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat